Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Idősebb, csúnyácska nőtársaim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb, csúnyácska nőtársaim, ti hogy juttok szexhez?

Figyelt kérdés
bepróbálkoztok pasiknál vagy vártok hátha egy pasas felajánlkozik?
2020. dec. 26. 20:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Kisportoltam magam, az kompenzálja a fejem.


40/N

2020. dec. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
21-es válasza szerintem is jó út. Egy jó test kompenzálhat bármit. Nyilván ez több éves "befektetést" jelent, nem valami 3 hetes csodaprogramot. Részemről simán leállnék valami jó testű 50-55 éves nővel is akár.
2020. dec. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
A jó test sokat jelent. Én járok edzeni nem vagyok top pasi, de rossz sem. Van a teremben egy csaj, valahogy nem szép. De szép hosszú a haja és jó a teste. Ez mindent kompenzál, biztos hogy fel fogom szedni.
2020. dec. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
23-as milyen konditerembe jársz te edzeni covid idején? :0
2020. dec. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Jót mosolyogtam azon,hogy a válaszok többségének köze nincs a kérdéshez. A kérdező idősebb,és kevésbé előnyös külsejű. Ez így,együtt,eléggé meghatározó. Ha a nő idősebb, 40-45+-os,de csinos,valamennyire nyitott,közvetlen,nem gond pasit találni. Viszont ha ebben a korban kevésbé csinos,és ezt Ő maga is így látja,nincs könnyű dolga. Én a kérdező helyében szétnéznék társkeresőn,esetleg szexpartnerkeresőn. Vagy csak simán nézelődni egy barátnővel elmehetne egy swinger klubba.
2020. dec. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

hát nőnek egyszerűen nem hiszem el hogy ne jutna szex

viszont én itt vagyok 25 évesen hiába akarnák szexelni akár 40 es nővel is nem lehetne 160 cm 80 kg vagyok nem igazán előnyös arccal szerintem és még is előbb nyúlnak vibrátorhoz mint hozzám.

na ezért gondolkozom én a prostizáson csak nehezen veszem rá magam.

egy nőnek meg sem fordulna ilyen a fejében.

Csak akkor nehéz pasit találni ha tényleg eszméletlenül jó képű izmos stb de még akkor sem 0 az esély.

2021. ápr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!