Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Zsidó nők, akik keresztény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsidó nők, akik keresztény férfihez mentek hozzá! Nem furcsa a fityma?

Figyelt kérdés
Nem vagyok antiszemita, de azért a judaizmusban ez egy alapvető dolog. És ha jól tudom, nagy ünnepség a körülmetélés. Szóval ott ez a természetes. Titeket nem zavar vagy nem furcsa, ha esetleg nem zsidóhoz mentetek hozzá?

2023. ápr. 11. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem csak zsidóknál, de muszlimoknál, sőt az USÁ-ban is gyakori a körülmetélés.

Tudom, ez nem válasz a kérdésedre, csak ki akartam egészíteni.

2023. ápr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
A világon több ember van körülmetélve mint nem. Szóval ez a felvetés is baromság. Pl az USA-ban az átlag chic nem veszi a szájába ha nem vagy körülmetélve.
2023. ápr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
#2 Nem, a világon élő férfiak mindössze egyharmada van körülmetélve.
2023. ápr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

2-es, ez most hogy jön ide? Nem kéne random vitatkoznom a kérdés alatt, mert ez itt a válaszok helye, de most ezt minek kellett?

A kérdés magyarul lett feltéve egy magyar weboldalon, szerinted itt azzal fog foglalkozni bárki, hogy a világon hány ember van körülmetélve?

Biztosíthatlak, hogy Magyarországon a férfiak többsége nincs körülmetélve.

Nem a feltevés baromság, hanem a te okoskodásod.

2023. ápr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem és csak nem zsidó pasijaim voltak, nekem a fityma a megszokott. Egyszer volt a kezembe egy metélt farok, nem is tetszik.
2023. ápr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
5. Nekem is van fitymám. Megfogod?
2023. ápr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nincs fitymám, de nem vagyok zsidó vallású.
2023. ápr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Oldfire ***** válasza:
100%
Nem csak vallási okokból végeznek metélést. Egészségügyi okai is lehetnek.
2023. ápr. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 szellkriszta ***** válasza:

Aki vegyesházasságra készül, annak alapvető, hogy fel kell adni valamennyit a hitéből. Fiatalként jó mind a kétféle típusú ffival találkozni.


Igen, a brit milah az egyik legfontosabb micva, de nekem olyan érzés erre gondolni, egy rossz hasonlattal élve, mint amikor falun levágnak egy csirkét. Pozitív és negatív értelemben is.

2023. okt. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!