Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Úgy tudom itt elég sokan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy tudom itt elég sokan szexchatelnek, ez igaz?

Figyelt kérdés
Őszintén szivesen benne lennék én is, igaz hogy sokan szexchatelnek innen? 22/F

2023. ápr. 11. 11:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Persze, a sok b*zi egymással, nőnek kiadva magukat.
2023. ápr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen a melegek
2023. ápr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%
Igen
2023. ápr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom. Én még nem szexcseteltem itt. Igaz, máshol sem. De én még felkérést sem kaptam ilyenre egy nőtől sem.
2023. ápr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nyilván sok a kamu, de képekkel simán alá lehet támasztatni. Én eddig 2 kamut találtam aki pali volt.
2023. ápr. 11. 12:06
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
Én nagyon sokat szexchateltem itt régebben. De már elég hamar kimerül a szókincs egyeseknél, ami ebben a lényeg. Szóval már csak nagyon ritkán. 32N
2023. ápr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
Egy anonim, arctalan oldalról? Hát nem igazán. A chatizére hívók 99%-a egy magát nőnek kiadó meleg lesz.
2023. ápr. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmazzunk úgy inkább, hogy elég sokaknak áll szándékában...

Csak valahogy olvasva az ilyen kérdéseket, meg a tapasztalat, az igények nem igen akarnak találkozni.

Én idáig jó ha 3-4 izgalmasnak mondható beszélgetőpartnert találtam a pár év alatt.


#4 Ez aranyos volt :)

2023. ápr. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz lesz itt is az ábra mint bármelyik más chatoldalon, fórumon, vagy éppen társkeresőn. Minden esetleg chatizére nyitott nőre 200 kiverni szándékozó jut (és 50 magát nőnek kiadó meleg).

Tanács barátom, ha egy nő chatizére nyitott lenne akkor kedvelhet annyira hogy akár élő találkozóba is belemenne. Az meg mégiscsak izgalmasabb, nem? :) Viszont akiknek szimpi lennél élőben azonnal ki fognak offolni ha chatizélni akarsz "na egy újabb f.szverő macskajancsi" szomorú sóhajjal. Szóval hagyd a pitchába a chatizét és az élő dolgokra gyúrj inkább rá!

2023. ápr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
#9 Hát nem egészen. Mert van a kapcsolatban lévő kategória. Aki belemegy izgalmasabb levelezésbe, de onnan tovább nem lép. Akármilyen szimpi is a másik fél. Pontosabban a levelezés.
2023. ápr. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!