Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, le mernétek itt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, le mernétek itt névtelenül írni hogy mik szerepelnek vagy szerepeltek a bakancslistátokon? Az hogy mi valósult meg és mi nem majd külön kerdés lessz.

Figyelt kérdés

2023. ápr. 9. 07:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

• kipróbálni minden bőrszúnüvel

• egyszerre 2 pasi (elöl-hátul)

• egyszerre 3

• leszopni a Pápát

2023. ápr. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Akik nem tudták értelmezni mert nem volt odaírva hogy szex bakancslista.Logikus gondolkodásból zérók vagytok.Ha nem szex bakancslistára gondoltam volna miért írtam hogy név nélkül és hogy meritek-e?Miattatok, ilyen észlények miatt írják ki az üveges sörök nyakára az USA ban hogy kinyitva használd, meg a mosógépre hogy gyermek nélkül.tedd a pelenkát a mosógépbe, meg ne tegyél csecsemőt, meg kisállatot a mikróba.Ti vagy nem akartátok érteni, vagy ennyire szellemi rövidnadrágosak vagytok némyelyikőtök, diplomával, esetleg többel is.Ennyire bugyuta értelmiség irányítja, uralja, képzi ezt az országot oktatásügyilegy, politikailag, jogilag.Az agysorvasztó fősulikon, egyetemeken, nem tanítottak meg benneteket logokusan gondolkozni, elnyomták, sorvasztották bennetek az önnálóan gondolkozni tudás képességét, így a sorok között sem tudtok olvasni.Ez baj.Magatokat égetitek itt.De ha hivatalt visztek akkor az országot is.Tehát nektek nem volt világos szexuális katedóriában feltett kérdésnél , meg névtelenül, és hogy le mernétek- e írni?Ha egy Gucci táska a bakancslistád vezető vágy, azt miért kellene névtelenül, és miért kell hozzá bátorság, azaza merészség leírni?És ráadásul a másik a hülye nem ti meg azok sem akik lájkolnak titeket.Tényleg rendet kellene tenni az oktatásban mert ennyi retardált diplomáat én nem tapasztaltam mit itt a gyakorikérdéseken.Meg unatkozó IQ fightert sem aki itt próbál provokálni hogy letiltsanak.Ennyire rövid hogy nem jut nő?Vagy ennyire rusnyák vagytok hogy nem jut pasi , és erre élveztek?
2023. ápr. 10. 03:15
 13/13 anonim ***** válasza:

De kis frusztrált vagy Pistike.

Mindenki értette első olvasatra is a butus kérdésed, csak trollkodnak.

Ha már te nem tudsz kifejezően fogalmazni és leírni hogy mire gondolsz akkor ne lepődj meg, hogy ilyen válaszok jönnek.

Neked kellene egy kicsit visszaülni az iskolapadba, hogy le tudj írni helyesen egy kérdést. :)

2023. ápr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!