Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Smpixies nők között van aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smpixies nők között van aki vissza szokott írni?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem nekem van egy regisztrációm egy ideje, van vipem de hogy úgy nem kaptam még sose viszont választ senkitől eddig legalább is
2023. márc. 23. 08:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Jó nyilván 1 nőre jut 500 csávó de hogy furcsa hogy egyetlen egy emberrel se sikerült beszélgetésbe elegyedni
2023. márc. 23. 08:51
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt onnan 3-4 találkám, meg ismerek olyanokat akik fent vannak ott, de mi más platformon kezdtünk el beszélgetni.
2023. márc. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kb 10 nőnek írtam, 2 válaszolt de velük találkoztam is
2023. márc. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Persze hogy írnak, csak hát lehet te nem ütsz meg egy alap szintet sem.
2023. márc. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
érdekes arány, van akinek párkapcsolat is összejött onnan?
2023. márc. 23. 09:14
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer volt egy onnan megismert domina szeretőm, szóval nem lehetetlen.

Milyen irányultságú vagy, milyen fétisekkel?

2023. márc. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Domináns Férfi vagyok és szubmisszív nőt kerestem az oldalon. 100-ból 5 írt vissza. Sok a kamus profil, több pasi van mint nő. Töröltem is a profilomat. Nekem negatív az az oldal.
2023. márc. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

Nincs

Értelmetlen oldal.

2023. márc. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#5


Igen nekem. Már 4éve tart.


Még visszajárunk az oldalra, olvasgatni. Meg szokta mutatni párom a kapott leveleit. Hááát úristen, gyere le. 10ből 9levél tahó stílussal kezdi. Első levélbe már alázza, paraszt módon. Vagy épp perverzióját ecseteli.


Az oké, hogy ez egy BDSM társkereső oldal, de sokan b@szóoldalnak tekintik. Ne ronts ajtóstól a házba. Első 1-2levélbe,semleges dolgokról érdeklődj,beszélgess. Mit vársz, ha első levélbe szia helyett "szopjál szoga" és hasonló a megszólítás???


A BDSM nagyon bizalmi dolog. Először építsd ki a bizalmat!

2023. márc. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!