Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, le tudnátok írni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, le tudnátok írni, hogy hogyan dug az a férfi, aki szerintetek "jól" dug?

Figyelt kérdés
Milyen az, amire azt mondjátok, hogy rosszul, hogy ügyetlen?
2023. jan. 25. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
A bnőm azt szereti amikor misszibe a nyakamba veszem a lábát
2023. jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Számomra akkor a legjobb, amikor a férfi dominál. Ő irányítja a menetet. Emellett figyel rám, hogy én is élvezzek el. A többi két emberen múlik.
2023. jan. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Na #1-et azzal cáfolnám, hogy ez egyénfüggő, mert pl én nem igazán szeretem úgy, ahogy leírtad.

#2-es válaszát osztom. Szerintem az a jó, amikor a férfi irányít javarészt, ő vezeti a mozdulatokat pl ha váltunk helyzetet vagy ritmust. Leginkább ami fontos, hogy meglegyen az összhang a két fél között, akkor a legjobb szerintem.

2023. jan. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a férfi dominál, az szerintem akkor jó, ha nem finomkodik, ténylegesen ő irányít, húzza a hajam, rácsap a fenekemre, keményen megdug és akkor sem hagyja abba, ha már folynak a könnyeim.


Ha kölcsönösen vesszük ki a részünket a szexben, én azt szeretem a legjobban, ha végig tartja a szemkontaktust, rám.moyolyog, tudunk nevetni, bészél hozzám. Szeretem ha ebben a helyzetben is inkább ő dominál, de mégsem erőltetett. Szeretem ha magától vált pózt, de közben azt is imádom, ha engedi, hogy én is domináljak egy kicsit.


Összességében nekem akkor a legjobb a szex, legyen az 3 perc, vagy 1 óra, ha látom rajta, hogy mennyire kíván és mennyire élvezi ő is.

2023. jan. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnám leírni, ezt nem lehet megfogalmazni. Egyszerűen van érzéke hozzá, és jók a fizikai adottságai. Rossz ha kicsi neki, gyorsan elmegy, monoton csak reszel, határozatlan, önző, nem figyel oda.
2023. jan. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Felveszi a ritmust, a tempót, a hullámhosszt, akkor gyengéd amikor arra vágyom és akkor igazán kemény határozott amikor meg arra.

A béna meg vagy túltolja a nyálaskodást, vagy azt hiszi attól jó a szex ha ész nélküli baromként csak reszel.

2023. jan. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Volt bnom mindig hátulról szerette kapni!
2023. jan. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Látom rajta, hogy akarja, finoman "vad", pici harapások szájra, nyakra, megnyalja a finom részeket, aztán nem finomkodik tovább, pózt választ, és nem kímél :D Közben hagyja hogy túrjam a haját, kapaszkodjak a hátába és megszűnik minden körülöttünk, csak ő van és én, összefolyva :)
2023. jan. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűsíteni ha van orgazmusa a nőnek. Csinálhatom te akár hol, hogy ha a nő nem élvez el. Én kifejezetten a szubmisszív nőt szeretem, vadul határozottan és keményen meg dolgozni. Hajtépés,popsi fenekelés,orditasig dugni. A nők szeretik a vad szexet, csak valaki bevállalja van aki nem.
2023. jan. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!