Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki, ha én ilyen nő vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha én ilyen nő vagyok?

Figyelt kérdés

Volt régebben szexben részem, de szakítás lett a vége és végül örülök is, mert élhetem a saját célom, életem és nem zavar benne senki. Nem kell megfelelnem senkinek. Nem kell gyerekeket nevelnem sem.


Hiányzik a szex, azért vettem műdákót és azzal oldom meg a dolgaimat. Néhányan pl melóban szoktak cseszegetni miért nem pasizok, stb. Mikor akarok gyerekeket? Nem szoktam nekik válaszolni, elhúzódok.


Szóval szerintetek ciki vagyok??? Nem vagyok khu...va szóval nem kérek privit és szex ajánlatokat sem. Köszi!


N/32



2023. ápr. 8. 16:22
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki. És ezt úgy mondom hogy nekem totál más az életszemléletem.

Mondjuk a dildot..vibrit mármint higy csak az van...azt annyira nem értem.

2023. ápr. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem kb. 10.perc alatt simán találhatnál magadnak pasit.

Ha hiányzik a szex chatelj férfiakkal , aki tetszik neked.

Elárulom neked a legtöbb pasi szexmániás. Hacsak nem Buz*i az illető, akkor valahogy nem fog rád gerjedni... Vagy kitudja... Meggondolja magát és elvisz egy körre.. Ezt nevezik Biszexuális hajlamnak. Fiúval is meg lánnyal is.

Na jó csak ennyi.

2023. ápr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy ciki. De fogod te még máshogyan gondolni ezt!
2023. ápr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
43%
8as nagyon adlak xD
2023. ápr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
66%
24. Azért vagy szingli és Incel? :(
2023. ápr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%
Van egy közös titkom anyuddal 25ös, de ha elmondanám, akkor már nem lenne titok ☺️
2023. ápr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
26. Akkor írj nekem privátban, megbeszéljük 🤗🤗!
2023. ápr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!