Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki, ha én ilyen nő vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha én ilyen nő vagyok?

Figyelt kérdés

Volt régebben szexben részem, de szakítás lett a vége és végül örülök is, mert élhetem a saját célom, életem és nem zavar benne senki. Nem kell megfelelnem senkinek. Nem kell gyerekeket nevelnem sem.


Hiányzik a szex, azért vettem műdákót és azzal oldom meg a dolgaimat. Néhányan pl melóban szoktak cseszegetni miért nem pasizok, stb. Mikor akarok gyerekeket? Nem szoktam nekik válaszolni, elhúzódok.


Szóval szerintetek ciki vagyok??? Nem vagyok khu...va szóval nem kérek privit és szex ajánlatokat sem. Köszi!


N/32



2023. ápr. 8. 16:22
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
78%
Nincs ezzel semmi gond. Nekem szexkapcsolatom van egy ilyen nővel, ő már 40es. Ő is így van vele mint te, a szex nyilván kell, de amúgy nem hiányzik neki senki.
2023. ápr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
77%

A te életed, úgy éled ahogy jó neked!

Bár a mű broki helyett egy valódi hús-vér csak jobb lenne! Az nem csókol, nem visz virágot és nem hív el vacsorázni sem!

2023. ápr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Aladdin21 ***** válasza:
34%
Nem ciki de ha gondolod szívesen elrendezlek :D
2023. ápr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
55%

Hát igazából a te dolgod...

Én mondjuk ezt céltalan szingli életmódnak tartom, ugyanis lemaradsz, kimaradsz egy csomó jó dologból és tapasztalatból is.

Elmúlik majd 20 év, és rájössz, hogy saját falaid között vagy saját magad rabja... egyedül, alkalmazkodni képtelen módon.

De még egyszer, ez a te döntésed! Tiszteletben kell tartani....

2023. ápr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
92%
Sosem értettem, hogy minek kell kérdezgetni bárkit is arról, hogy miért nem választ magának párt. Ha jó neki így, akkor mit szóljak bele? Majd ha lesz valakije, akkor elmondja, feltéve, ha akarja. Mi köze a munkának amúgy ehhez? Meg a munkatársaknak? Nem is értem, komolyan. Mit csámcsognak mások életén... tök kretén dolog.
2023. ápr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Én is cikinek érzem magam így. Van gyerekem, de kapcsolatra - pláne szexkapcsolatra én sem vágyom.

Szerencsére engem nem faggatnak, gyakorlatilag nincs is közvetlen munkatársam, egy családtagom érdeklődött róla nemrég, hogy van-e valakim, aztán amikor közöltem, hogy nincs, kicsit megrökönyödött, de nem firtatta. Cikinek talán nem mondanám, inkább furcsák vagyunk, nehezen tudnak mit kezdeni ezzel mások.

2023. ápr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Miért lennél ciki?

Ha ráunsz, majd lesz valódi. Addig hajrá.

2023. ápr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ciki.


Én kapcsolatban vagyok de mi is hagyunk teret egymásnak és így a normális. Megbeszélünk mindent és nyitottak vagyunk egymással.


Gyereket én sem szeretnék, egyáltalán nem ciki ez a felfogás. :)

2023. ápr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
72%

Ez életszemlélet kérdése. manapság divat a szingli, gyermektelen lét, karrier vagy épp a kényelmes egyedüli élet. megvan ennek is az elénye, hátránya. Megváltozott a világ, felgyorsult, pörögni kell, túl sok lett a felesleges de kötelező tennivaló, megváltozott a munkáltatók hozzáállása is a dolgozókhoz. Egyre kevésbé vagyunk bátrak, egyre kevésbé akarjuk vagy tudjuk feladni a kényelmes életünket. rzek az okok, melyek ezt a szingli létet szorgalmazzák.

Én pont ellentétesen gondolkodom, 3 gyerek, feleség, saját ház, de be kell vallanom, sokkal nehezebb mindez, mint gondoltam. De aki bevállalja, annak már nincs visszaút. de azért itt is igaz, h aki mer, az nyer.

Ez a fajta szingli gondolkodásmód az értelmiségi vagy jobb módban élökre jellemző jobban, ezért nem alapít családot, nem szaporodik, helyettük viszont szaporodik a legalja, a szegény réteg, ezzel gyarapítva a szegények számát. Mert egy szegény család gyerekei nem tudnak felemelkedni, szegények maradnak. Pont fordítva kellene.

2023. ápr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
87%
Hasonlóan vagyok, csak férfiban. A különbség annyi, hogy jópár kapcsolatom volt már. Jók, rosszak, volt "legyen végre valami" típusú, és volt igazi szerelem is. Azthiszem ez a legrosszabb. Mellettem volt az aki a legjobban szeretett a világon, és én is őt. De olyanba szerettem bele, akibe nem kellett volna. Nehéz és hosszú volt a gyász. Voltak szeretőim is, volt mikor kihasználtak de csendben tűrtem, volt mikor én a másikat. Voltam örökké hűséges is. Minden megtörtént, és egyszerűen belefáradtam ebbe. Nem akarok már senki mást tönkretenni, és természetesen magamat se. Élek a munkámnak, a hobbimnak, hajtom ami érdekel. Az életnek azt a részét amit egykor éltem, próbálom elfelejteni. Meglepően jól megy. Sokáig voltam egyedül, hát visszatértem ugyanoda.
2023. ápr. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!