Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon megalázó, amit mondott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megalázó, amit mondott a pasim. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Tegnap munkából átmentem hozzá, reggel direkt a legcsinibb fehérneműmet vettem fel, bőrnadrággal, ami a kedvence rajtam. Ahogy nekikezdünk, szokása és szereti, ha ő húzhatja le a nacit rólam, majd végig puszilja a popóm. Kissé viccesen egy ilyesmi hagyta el a száját: "Fú babám, nincs túl jó illat itt hátul..." Erre mondom tessék?! Sose bántott még meg semmivel a 4 hónap alatt, de ezen nagyon kiakadtam. Jogosan?

2023. ápr. 7. 13:14
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
23%
Mennyi finnyás pöcs van itt.
2023. ápr. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
27%
Ez a fürdésmánia egy magyar jelenség.
2023. ápr. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%
Na ennek a kapcsolatnak is vége lesz.:D
2023. ápr. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
78%
Szomorú, hogy így kell végződnie.... 😥
2023. ápr. 11. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
73%

Bár régi a kérdés viszonylag, azért a kérdező remélem olvassa majd az irományom.


Szóval. Az ánusz környéke ahol a két farpofa összér közvetlenül az ánusznál pár óra után beizzad. Mivel magából az ánuszból is szivárog némi váladék ez az izzadsággal keveredik, ami nem túl rózsa illatú. Minden szex előtt nagyon erősen ajánlott mosakodni, ha tudod, hogy a párod ott is szeret nyalakodni, akkor meg főleg.


Én speciel 4 hónapos kapcsolat után lehet ki is adtam volna az utad. Nem konkretizáltam volna az okát, mert nem szeretek megbántani senkit. De nem vagyok senki anyja, apja, hogy az alapvető higiéniai normatívákra megtanítsa.


Légy hálás a párodnak. Ha még veled van.

2023. okt. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!