Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők mit szeretek jobban ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők mit szeretek jobban ha radizotok ha oda bújós ölelős puszit adó az első 4 vagy 7 talalkozáskor vagy ha már az első vagy a második találkozáskor magabiztosan de érzékien megcsokol?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 5. 20:34
A kérdező szavazást indított:
Első 4 vagy 7 randin legyen oda bújós ölelős, csak puszival.
Legyen az első randin magabiztos domináns és érzékien csókoljon meg.
Első randi ölelős második randin már csók.
Első randin legyen már csók és szex.
Férfi vagyok eredményt jöttem nézni
36 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy Te mit szeretsz jobban? 🤔 Ezt tényleg tőlünk kérdezed?
2023. ápr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Ha bejön a pasi,csókoljon.
2023. ápr. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Nem szeretek csókolózni, csak a partner miatt csinálom, szóval mindegy hogyan. Ugyanakkor nálam első talin mehet a szex.
2023. ápr. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Úristen. 4 meg 7 találkozás? Mi van veletek?
2023. ápr. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem értem, hogy miért bújna hozzám és ölelgetne, ha megcsókolni pedig nem akar/nem mer... Első/második randin legyen csók is, akár lehet szex is, ha olyan a helyzet, de az se baj, ha később van.
2023. ápr. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%
Én azt szeretem, ha az illető pasi le tud írni magyarul, max egy hibával egy mondatot…
2023. ápr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#3: randizunk?
2023. ápr. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
Első talin fontos a csók, mert ha abból nem érzem úgy, hogy kívánna felesleges a többi találka
2023. ápr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk érdekes volt a helyzet, mivel első randin volt csók viszont mindketten baromira izgultunk.



Aztán úgy volt hogy nálunk alszik (nem ebben az országban él) viszont én a körülmények miatt nem akartam haza vinni és szégyenkezni, ezért megszákltunk egy motelban xD


Nem volt szex, nekem épp megvolt viszont együtt néztünk F1-et és akkor csattant el az első csók is. :)

2023. ápr. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
3 leíró randizunk? Írj privátba léci
2023. máj. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!