Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki erényövet visel 0/24 az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki erényövet visel 0/24 az hogy oldja meg a mások előtt való átöltözést?

Figyelt kérdés
Milyen tipusú alsóneműt hordotok ilyen esetben?

2023. ápr. 5. 05:34
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
92%

Ha felhúzok egy olyan boxert ami nem annyira testhez simulós, meg egy farmert vagy bármi olyan nadrágot ami nem valami nagyon vékony cucc, akkor nem látszik. Konditerem öltözőjében szoktam átöltözni, bár ott nem szoktam meztelenre vetkőzni. A boxeren nyilván kissé így is kidudorodik a csomag, de az meg nem annyira érdekel. Zuhanyzóba meg ilyesmi helyre nem készültem fel, nem tudom mi lenne a jó megoldás. Mivel végső soron ez egy viszonylag szexuális vonzatú dolog, szerintem nem annyira okés egy hétköznapi kontextusban (öltöző, zuhanyzó, stb) ezt mások láttára/tudtára adni. Ha feltétlenül ilyen szituba keverednék, próbálnám a lehető legdiszkrétebben "elrejteni", nem feltétlenül azért mert szégyellem, hanem amit leírtam.


Egészségügyi részéről: Ha megfelelő méretű erényövet választasz, azaz a lankadt méretedhez pont passzoló, vagy annál minimálisan kisebbet, jól van felhelyezve, és figyelsz a megfelelő higiéniára, akkor nem lesz semmilyen tartósan káros hatása.

2023. ápr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 bedrik ***** válasza:
13%
Több mint 3 éve viselem 24/7 ben. Az utóbbi idöben kicsit nagyobbak a heréim, mint általában...
2023. ápr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ahogy anélkül. Az erényöv része a megaláztatás is, tehát ha mások meglátják, akkor azzal semmi baj nincsen.
2023. ápr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
85%

Én sima feszülős boxert vagy alsógatyát szoktam hordani.

Nem mondom h sűrűn öltözök át mások előtt, de azért előfordult már párszor.

Alsógatyát nem szoktam levenni. Kicsit átlátszik sztem h kidudorik, de elég gyorsan szoktam átöltözni.

Egyébként konditerembe, futáshoz, sportoláshoz stb én nagyon kényelmetlennek tartom az erényövet, ezért szinte sosincs rajtam amikor sportolok.

Ez úgy néz ki hogy mikor elindulok otthonról leveszem az erényövet. A kulcs sokszor az éjjeliszekrényen van, vagy a feleségemtől elkérem. Csalni nem szoktam, útközben nyilván nem, a konditeremben meg bár megtehetném a wcben, de nem teszem, ezt már jópárszor átbeszéltük a feleségemmel, hogy csalni nem érdemes, mert a játék lényege vész el, tehát annyi erővel kb abba is hagyhatom a hordását. Ennyi önuralmam szerencsére még van.

Mikor hazaérek lezuhanyzom, ez praktikus mert így egyben a tisztálkodás is meg van oldva. Utána felveszem az erényövet, a kulcsot pedig visszarakom az éjjeliszekrényre.


Persze olyan van azért, hogy ilyen olyan okból, pl. nem otthonról megyek a konditerembe vagy bármi, rajtam van. ilyenkor sietek az átöltözéssel és kész. Még nem nagyon kaptam gyanakvó pillantásokat.

2023. máj. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem volt még rá alkalom de simán levetkőznék bárki előtt. A csajom is a nyakában kívül hordja a kulcsot hogy mindenki láthassa. :)
2023. máj. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
80%

#25

Mit szokott mondani a kíváncsiskodóknak, minek a kulcsa lóg a nyakában? :)

2023. máj. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
93%
#26 Eddig kevesen kérdezték. Valami kis füllentéssel háritja a kérdést. Pl. Ő kis titka vagy tetszik neki a kicsi aranyos kulcs ... Ilyenek. :)
2023. jún. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!