Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki erényövet visel 0/24 az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki erényövet visel 0/24 az hogy oldja meg a mások előtt való átöltözést?

Figyelt kérdés
Milyen tipusú alsóneműt hordotok ilyen esetben?

2023. ápr. 5. 05:34
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

10. És ezt te honnan tudod? Miért kéne orvoshoz járni vele? Látszik fogalmad nincs erről.

Egyébként meg de kell csak ha lenyomod akkor meg mentális beteg leszel.

2023. ápr. 5. 11:38
 12/27 anonim ***** válasza:
18%

11.


Az unokatestvérem urulógus. Ne tudd meg hányan mennek hozzá. Persze először nem mondják meg hogy hordanak ilyen mert szégyenlik. Nagyon sok egészségügyi kockázata van, lehet tagadni de attól még így van. Hosszú távon nem egészséges.

2023. ápr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván folyamatosan életvitelszerűen nem biztos, hogy jó. Főleg ha nem figyelnek a méretre stb.


De néha rövidebb időkre izgalmas tud lenni.

2023. ápr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

13.


Igen, így gondoltam.

2023. ápr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
12. Aha persze, unokatestvéred……
2023. ápr. 5. 12:04
 16/27 anonim ***** válasza:
25%

15.


Igen, mert te biztos jobban tudod. Győzködd magad nyugodtan.

2023. ápr. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

16. Te győzködsz itt minket, hogy ne csináljuk.

Amúgy mit mondott, miért ne csináljuk?

2023. ápr. 5. 12:14
 18/27 anonim ***** válasza:
25%

Én nem győzködök, leírtam utána reagáltam.


Azt mondta ez a típustól is függ. Általában akik hozzá jártnak azok sok ideig hordják.


Nagyon nem tudok belemenni a részletekbe mert én nem értek hozzá. De azt monda hogy külső sérülés-karcolas, merevedési zavarok, vagy nagyon megnyomódott pl alvás közben

2023. ápr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Férfiak esetében azért erősen függ attól, hogy lankadt állapotban mekkora a pasinak. Ha kicsi (márpedig erényövet leggyakrabban azok hordanak, akiknek alapból átlag alatti méretű, mereven is, így aztán értelemszerűen lankadtan is), akkor erényövből is nagyon rövid, pici méretű kell. Azt meg azért nem különösebben bonyolult a nadrág vagy a ruha alatt elrejteni.


Az átöltözés már más téma persze, hiszen ahhoz le kell vetkőzni teljesen. De valamilyen szinten ez is hozzátartozik szerintem, hogy egy erényövet viselő pasi nem szégyenkezik miatta, meg nem titkolja mindenáron, hanem ha úgy adódik, akkor felvállalja a többiek előtt, hogy neki ilyet kell hordania. :)

2023. ápr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

10. "Azzal legalább nem kell orvoshoz járkálni"


De kell, a lelki bajok ugyanúgy orvoshoz visznek.

2023. ápr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!