Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik többen laknak egy szobába...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik többen laknak egy szobában (tesók, koleszosok rokonok stb. ) Hogyan oldjátok mmeg az átöltözést, maszturmálást, nemi életet? Volt olyan hogy láttátok egymást pucéran?

Figyelt kérdés

Esetleg történt már valami köztetek? Rajtakapás rányitás stb...

Koroitokat és nemiteket is irjátok


2016. jún. 5. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Átöltözésnél nem figyelünknoda, maszturbálást halkan, együttlétet visszafogva
2016. jún. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

az öltözködést itt a koliban én a fürdőben oldom meg, van külön fürdőnk a szobához

de régen mikor gimis koromban voltam kolis, akkor együtt fürödtünk mindig vagy 6-an, senkit nem érdekelt és egymás előtt öltözködtünk, max a szekrényünk felé fordulva

akkor nem masztizott senki, legalábbis nem a szobában

2016. jún. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok 23L
2016. jún. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a szobatársamat már hallottam ahogy veri takaró alatt..

ha szexelni akar, szól és akkor késöbb megyek

2016. jún. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19/f vagyok és bátyámmal vagyok 1 szobában aki 21. Az átöltözést teljesen lekakáljuk, akármikor átöltözünk egymás előtt. Rejszolni akkor szoktam amikor edzésen van, zuhanyzik, reggel előbb felkel. Nőm nem volt még, de nem azért mert egy szobában vagyunk, hanem mert ilyen kis csicska vagyok :D tesómnak se volt, aki meg még nagyobb veréb. Sose kaptuk rajt egymást. Az biztos, hogy kicsit ekllemetlen a helyzet, de ez van, meg kell szokni.
2016. jún. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én bátyámmal lakom 1 szobában és bár meztelen láttuk már egymást, nemi életünk még nincs, masztit meg akkor ha csak egyedül vagyunk.

15L

2016. jún. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy évig voltam koleszos. Mindig későn keltünk, és mivel siettünk nem érdekelt senkit a másik öltözés közben. Nem ugyanakkor volt programunk, volt olyan, hogy egyedül voltunk a szobában akár háromnegyed órán át is. Az egyik szobatársamat hallottam én is éjjel, ahogy verte, az is egy megoldás. Nemi élet... Megbeszéltük, ha ilyenre került sor, hogy addig nem nyitnak ránk, bár húzós volt a fel-alá járkáló tanárok miatt. Pucéran is láttuk egymást, de nem bámultuk egymást, nem volt gond, mindannyiunknak ugyan az van a lábunk között, semmi újat nem láttunk. Legalább is mi így fogtuk fel.

18/F

2016. jún. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szobatársam és én is az átöltözéssel nem foglalkoztunk olyan is volt h zuhanyzás után pár percet meztelenül voltunk míg megkerestük a boxert vagy a slip alsót

maszturbálás mindig akkor volt amikor éppen egyedül voltam a szobában

szex megbeszéltük h ki hozza fel a barátnőjét, addig a másik elment vmerre, de így is sokszor nyitottunk a másikra, de ez soha nem volt gond folytattuk hiába pakolászott vagy h ha éjszakára feljött a bnőm akkor akkor takaró alatt csendben megoldottuk

21/F 19/F

2016. aug. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!