Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero lányok ? Van az a pénz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero lányok ? Van az a pénz amiért csók vagy akár több nővel ?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 3. 20:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Pénz sem kell lol, egyszer kipróbálnék mindent másik nővel
2023. ápr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Osztom az egyes véleményét.
2023. ápr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Akkor ti nem vagytok heterok, hanem biszexuálisak lol.
2023. ápr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
Teljes mértékben hetero vagyok nyugodj meg, nem tudok kapcsolatot elképzelni nővel, egyszerűen férfiakkal már szinte mindent kipróbáltam amit lehetett, úgyhogy ismeretlen vizekre is eveznék
2023. ápr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%

Izgat az, hogy kipróbáljam egy nővel a szexet, mert szerintem tök más élmény lehet, és biztos hogy egy jó tapasztalat lenne. De ezen túlmenően se randizni, se járni se szerelmet érezni nem tudnék nő iránt. Szóval tartom magam ahhoz, hogy hetero vagyok, csak nem zárkózom el szexuális értelemben az újdonságok elől.

2. voltam.

2023. ápr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

A szexuális orientáció egy fluid valami: egy skála egyik végén a 100% hetero, a másikon a 100% homoszexuális/leszbikus van (és ebbe a nemi identitást nem keverném ide).

Aránylag kevés ember van a skála végpontjain... vagyis a most megszólított, magukat heteronak valló nők jelentős része is képes lehet szexuálisan vonzónak tartani egy másik nőt, vagy legalábbis nem veszi rossz néven, ha őt tartja vonzónak egy másik nő, és meg is tenne is vele dolgokat.

Én is ennyire vagyok hetero: még nem volt, akivel akartam volna mást is, de még lehet... Egy csókot simán kipróbálnék. Tökjó, ha még pénzt is kapok cserébe.

2023. ápr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%

Ha szexuális értelemben izgat titeket a saját nemetek, akkor minimum bi kíváncsiak vagytok, ha tényleg ki is próbáljátok akkor biszexuálisok. Ez tény.

De nem azért mondtam, nincs ezzel baj.

2023. ápr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A csókot már próbáltam másik nővel, egy házibuli keretein belül, játékból.

De amikor nagyon “olyan” hangulatban vagyok, akkor el tudok képzelni többet is a csóknál. Pénz sem kell hozzá…

2023. ápr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Csókolózni csókolóztam már én is több nővel, a férjem egy időben ezen nevetgélt, hogy volt egy nő a baráti társaságból akivel minden házibuliban csókolóztunk pár ital után, szerinte mehettünk volna szobára is így ketten és ha belegondolok el is tudtam volna képzelni. Addig a férjeink meg kint sörözgettek volna a legnagyobb nyugalomban ahogy ismerem őket 😂 Egyébként egyszer így kipróbálnám de csak szexuálisan vonz engem is, járni nem annyira szeretnék másik lánnyal
2023. ápr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

7


Ez nem igaz. Nem lesz attól senki se bi vagy homoszexuális hogy lefekszik a saját nemével vagy fordítva. Akkor nem lenne gyerekes, házas homoszexuális.

2023. ápr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!