Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a határ szerintetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a határ szerintetek a heteroszexualitás a biszexualitás és a homoszexualitás között?

Figyelt kérdés

Nyilván nem elméletben kérdezem, hanem gyakorlati szinten. Ilyen még sosem történt velem, de életemben először smároltam egy sráccal, aki köztudottan meleg. Én eddig soha nem tettem ilyet, csak is lányokkal volt csók meg szex.


Most is a csókon túl semmi más nem történt. Viszont 2 napja ezen jár e fejem, hogy lehet mégsem lennék heteró? Beszéltem a sráccal, ő nem tulajdonított hozzá komlyabb jelentőséget, mindketten részegek voltunk. Pár ismerős látott, de azóta nem kérdeztek rá. Szerintetek ennyi alapján eldönthető a szexxualitásom, hogy biszex lennék, vagy csak kísérletezésnek tudható be?



2021. dec. 31. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Egy heteró részegen sem smárol férfiaval. Ha heteró lennél tudnád miért mondom és nem is kell megmagyaráznom.
2021. dec. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy van rá hajlamod, ezért jött elő, és emiatt gondolkozol azóta is ezen, de talán ez az egyetlen alkalom még nem elég ahhoz, hogy pontisan meg lehessen határozni mi a helyzet.

Inkább abból indulj ki, hogy milyen érzés volt és milyen érzéssel tölt el, ha visszagondolsz rá.


De még ha minimálisan is biszex vagy, az nem jelenti, hogy mostantól más lesz az életed.

Ha jól esik, kísérletezz, ha nem, akkor meg őrizd meg emléknek ezt a tapasztalatot.

2021. dec. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Milyen élményként éled meg?

Ha +, akkor újra meg fogod tenni, és akkor már csak a bi/meleg opció marad.

Ha -, akkor felejtős, és maradsz hetero.

2021. dec. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: valahol a kettő között. Max 10 masodperc lehetett. Lanyokkal akar percekig is elsmarolok. Nyilvan nem mondom h szar elmeny volt.
2021. dec. 31. 17:33
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ennyiből még nem lehet ezt eldönteni. Piás is voltál, rővid ideig is tartott, nem is tudod egyértelműen megmondani, hogy felizgatott-e, csak egyszer történt meg. Ezt még csak egy gyenge kísérletnek/kíváncsiságnak mondanàm. De ez én vagyok.

N

2021. dec. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem is az az igazság, hogy mindent az alkoholra nem fogadható. Biztos vagyok abban, hogy hajlamod van a biszexualitásra. Ezt az is bizonyítja, hogy azóta sem tudod ezeket a dolgokat kiverni a fejedből.
2021. dec. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hetero-kizárólagos ellenkező nemhez való vonzódás

Homo-kizarólagos azonos nemhez vonzódás

Bi-a kettő között bárhol, bármilyen mértékben egynêl több nemhez való vonzódás

2022. jan. 1. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Endura ***** válasza:
100%

Én melegként egy házibuliban smároltam egy lánnyal.Semmi érzést nem keltett bennem,azóta sem gondolkodtam rajta és továbbra is meleg vagyok.

Hogy mit akartam ezzel mondani?Az,hogy megtetted,nem jelent semmit.Az,hogy azóta is gondolkodsz rajta viszont már igen.

2022. jan. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8

Alapvetően lehet, hogy igazad van, hogy a tett nem biztos, hogy bármit is jelenthet, de az biztos, hogy az már nagyobb gondot jelenthet, hogy azóta is azon agyal és gondolkodik.

2022. jan. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
8asnak szerintem igaza van. Én is kipróbáltam fiúkkal sok mindent. Jó volt, de nem vágyom rá. Több mint 15 éve elvagyok hetero párkapcsolatokban (előtte volt pár orális élkényem). Azóta egyszer lementem meleg szaunába (kb 1 éve), egy fiúval kivertük egymásnak és bőven elég volt. Nem tudom mi a határ, de nem is érdekel. Szerintem ez inkább százalékba kéne megadni, nem fix kategóriakban. Azért 99,99%. heteró élményekre vágyok.
2022. febr. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!