Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akivel ismerkedem pasi kijelen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akivel ismerkedem pasi kijelentette, hogy ő nem szeret nyalni. Viszont én imádom ha nyalnak. Szerintetek offoljam vagy megpróbáljam megszerettetni vele a nyalást?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 3. 17:09
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

30.


Egyik sem igaz rám csak mások vagyunk és máshogy látjuk a dolgokat. Én kifejezetten rosszul érezném magam ha a páromnam olyan dolgot kéne csinálnia ami neki nem jó. Ez fordítva is igaz. Szerintem egy felnőtt párkapcsolatban alap dolog a megértés,elfogadás és a kommunikáció. Megbeszéljük a dolgokat és találunk rá más módot. Ha már fenyegetni kell akkor ott már nagyon nagy baj van. Akkor inkább legyen vége a kapcsolatotnak. 1 ilyen "kapcsolatom" volt , gyorsan véget is ért. Szerencsére azóta felnőttem és találtam egy normális párt.

2023. ápr. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
87%

23-as válaszoló vagyok, szerintem egy kapcsolat pont hogy az ultimátumokról szól. Itt nem arról van szó, hogy mondjuk én nem szeretem lenyelni és rámerőlteti a partnerem hogy tegyem meg. Hanem, hogy ő már már elvárja hogy én orálisan kielégítsem, ő viszont ezt nem hajlandó viszonozni. Ez egészen egyszerűen nem korrekt.

Mondjuk amiről én írtam az egy szexkapcsolat volt, nem párkapcsolat, de szerintem ott is ugyan ennyire fontos ez a dolog.

Ugyan így abból se engednék, hogy megfelelő módon óvszerrel védekezzünk, és pont nem érdekelne, hogy szorítja a kis farkát a pasinak aki ezen hisztizik ahelyett, hogy felelősséget vállalna a tetteiért. Kényszerítés vagy sem, nem fekszem le olyan felnőtt emberrel aki ennyire nem hajlandó vigyázni rám és magára, mert neki kényelmetlen. :D

2023. ápr. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
88%

Én meg arra gondoltam hogy


"Hanem, hogy ő már már elvárja hogy én orálisan kielégítsem, ő viszont ezt nem hajlandó viszonozni."


Itt az "elvárja" és a "hajlandó" szavakkal van a problémám.


Ha ő nem szeret nyalni akkor én azt megértem és nem várom el hogy csinálja csak azért mert leszopom. Én azért csinálom mert ez a fajta öromszerzés nekem nem okoz problémát.


Az óvszer használat az alap. Nincs olyan hogy szorít az óvszer, ha mégis akkor keresünk másikat.

2023. ápr. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
51%
30-as egyet értek veled teljesen. Itt azért így fogalmaztam, mert számomra alap a kölcsönös orális szex, szívesen is csinálom. De az, ha a partnerem nem akar kielégíteni se így se máshogy, az szerintem nem elfogadható, míg ő él azzal hogy én szívesen adok orális szexet neki. És erre nem mentség hogy nem szereti. Akkor ne szeresse azt se ha én csinálom, mert úgy vagyunk kvittek.
2023. ápr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
78%

34.


Ez nagyon gyerekes és káros. Ezzel nagyon jól lehet manipulálni a másik felet.


"És erre nem mentség hogy nem szereti."


De, mentség. Ha te azért nem csinálod mert undorodsz tőle és nem szereted csinálni az megérthető, ha azért nem csinálod hogy a másiknak ne legyen jó akkor kicsinyes vagy.


Sajnálom hogy vannak ilyen kapcsolatok.

2023. ápr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
31%

Azt hiszem félrebeszélünk egymás mellett. :)

Senkire nem erőltetek olyat amit teljes mértékben ellenkezik az elveivel. Ahogy nekem se volt olyan partnerem még, aki mondjuk akaratom ellenére a számba élvezett.

De ettől függetlenül számomra a kölcsönös orális szex alap, és olyan kapcsolatban ahol ez egyoldalú, nem maradnék benne.

A storyhoz hozzátartozik, hogy ezt a jellegű “ha te nem csinálod akkor én se” kijelentésemet több hét ha nem hónap várakozás előzte meg, a férfi részéről meg ígérgetések, hogy majd legközelebb. Csak most fáj a foga, most herpeszes, most siet haza.. én meg nem szeretem hogy hulyenek neznek.

2023. ápr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
47%

Én imádok kényeztetni és nehéz megállni ha nem lehet valami miatt.

Mivel most nincs szeretőm otthon még semmi nincsen így nagyon tudnám az a puncit kényeztetni. F40

2023. ápr. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
Simán meg vagyok a nyelve nélkül, ha tud bánni a farkával.
2023. ápr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!