Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akivel ismerkedem pasi kijelen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akivel ismerkedem pasi kijelentette, hogy ő nem szeret nyalni. Viszont én imádom ha nyalnak. Szerintetek offoljam vagy megpróbáljam megszerettetni vele a nyalást?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 3. 17:09
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

Ha te valamit imádsz ő meg rögtön az elején kijelenti hogy utálja az annyira nem jó ómen. Persze az emberek változhatnak de ne kezdjünk azzal egy kapcsolatot hogy majd én megváltoztatom a másikat. Alapvetően egy hosszú távú kapcsolat a kompromisszumról meg a másik elfogadásáról szól.

Ezer másik tulajdonsága lehet ami mellette vagy ellene szól.

De ha kifejezetten a szexet nézzük az így nem fog igazán jól működni köztetek nagy valószínűséggel.

2023. ápr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
79%

Ha csak szex kell akkor hagy ott.


Viszont ha kedveled, többet akarsz és csak ez az egy negatívum van akkor nem éri meg emiatt otthagyni.

2023. ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
65%

Hat ha más módon kielégít akkor még lehet jó a dolog.

Szerintem is amúgy a jó szexbe beletartozik a kölcsönös (!) orális szex is, én se tudom enélkül elképzelni.

Nekem volt olyan partnerem aki nem akart nyalni, egy hónap után mondtam neki hogy jó akkor én se orálozok neki. Soha többé nem kellett könyörögni, sőt baromi jó volt innentől a szex. Szóval egy próbát megér ha amúgy minden másban ideális a pasi.

2023. ápr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

23


Szerintem ez nagyon káros. A párkapcsolatnak nem az ultimátumról kell szólnia. Ha valaki valamit nem akar akkor nem csinálja. A másik elfogadja és nem erőlködik. Szokták mondani hogy ha szeretnéd megtennéd. Szerintem ha valakit szeretek akkor nem erőltetek rá semmit.

2023. ápr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
0%

24-es

Látod, ezért nem fogod megtudni soha milyen az amikor azért okoznak neked szexuálisan gyönyört mert szeretnek és elfogadják azt hogy te erre vágysz. Ha erőltetni kell már régen nem beszélhetünk szeretetről...

2023. ápr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
0%
Én kinyalnálak helyette, akár fizetnék is érte
2023. ápr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

25.


Úgy látom nem érted amit írok.


Boldog párkapcsolatban élek miben elfogadjuk és megértjük a másik határait. Ha az egyikünk nem akar valamit mert neki az nem tetszik nem fogom fenyegetni vagy ultimátumot adni hogy akkor én se csinálom neked. Ez olyan kicsinyes. Ebben nem látom a szeretetet. Inkább keresünk másik megoldást. Az nekem se lenne jó érzés ha olyan dolgot csinál a párom amit nem szeret.

2023. ápr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
80%
Ha minden más szempontból ő lenne a nagy Ő, akkor kibírnám valahogy.
2023. ápr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

Ezt azutan mondta neked hogy kinyalt vagy amikor kerted ra?

En sem szeretek nyalni, bar eddig csak 2 novel volt dolgom. Lehet lenne olyan no akit viszont siman kinyalnek szoval en nem jelentenem ezt igy ki senkinek mielott barmi is tortenne

2023. ápr. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
47%

25-ösre reflektálva

Valószínűleg még fiatal vagy vagy csak egyszerűen nem próbáltál még ki mindent. Nincs ezzel sem semmi baj. A szexualitás alappillére egy kapcsolatnak, semmi kicsinyesség nincs benne. Viszont ha nem működik vagy rövid vagy hosszútávon a kapcsolat halálra van ítélve.

2023. ápr. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!