Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hármas szexhez hol lehetne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hármas szexhez hol lehetne harmadik beszállót keresni, milyen oldalakon érdemes keresgélni?

Figyelt kérdés
Hálás lennék ha valaki akinek van tapasztalate segítene, vagy esetleg bármilyen ötletet meghallgatok.

2023. ápr. 2. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nőt kb sehol. Pasit kb bárhol.
2023. ápr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

én anno hiába kerestem szexpartneremmel, neten a nagy semmi

jelentkező sok volt, de a végén mégis jött ez a hát csak velem akarja, a másik pasit nem akarja ott látni

N

2023. ápr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én több oldalon is fent vagyok. Eddig még nem próbtáltam a hármast. Érdekes, hogy több pár is eltűnt akikkel leveleztem.

Volt akik nekem nem voltak szimpik.

Sok pasi nem tudja ezt elviselni. Engem meg még izgatna is, hogyha látnám, hogy előttem szexelnek, és én is beszállhatok.

Swingerben szerintem sokkal hamarabb találni valakit aki benne van.

Viszont az meg engem nem vonz.


Szóval egyelőre maradt a normál szex.


Nem tudok olyan oldalt ahol biztosra lehet menni. Nekem több oldalról is jött már össze csaj viszony, tinder, badoo, vagyaid, parom. Mondjuk én hosszú távra keresek minimum tartós szexpartnert vagy barátság extrákkal dolgot vagy házibarát, hogyha párhoz csatlakoznék, de volt akivel csak 1x voltunk a nagy távolság meg egyebek miatt.

Azt is olvastam több keresőnél, hogy a pasik berezelnek, pont ahogy te is írtad. Olyan szövegek vannak, hogy csak olyan írjon aki el is jön és mer találkozni és hasonlók.

2023. ápr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hat swingerklubban lesz aki vevo ra.
2023. ápr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

En pont a masik veglet vagyok, csatlakozni szeretnek harmasba, de nem tudom hogy hol talalnek ilyen embereket.

19/l

2023. ápr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi mindig a baráti körből vettünk, veszünk be harmadikat. Akit jól ismerünk, megbízunk benne, tényleg barátok vagyunk, vonzódunk egymáshoz. Eddig mindig oké volt.

Mondjuk női beszállót nehezebb, pasit sokkal könnyebb.

2023. ápr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19 irj rám ;)
2023. ápr. 3. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nőt nagyon nehéz találni.

Pasit szinte bárhol találsz ahhoz nem is kellenek +18as oldalak

Mi párommal a vágyaid.hu oldalon próbáltuk. Szerintem megér egy próbát. de az nem derült ki a kérdésből, hogy nőt vagy pasit kerestek

2023. ápr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha férfi kell akkor akárhol (pl 27f itt).

Ha nő akkor sok szerencsét, mindehol is és akkor talán van esélyed.

2023. ápr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy nagyo kaz elvárások az embereknek. csak legyen 90,60,90 pasinál meg legyen kocka has 20 cm farok legyen helye utazni tudjon föiskolás legyen és még a jo ég tudja miket akarnak ...


nekem igy is sikerült több párhoz is csatlakoznom... ha jol nézel ki és értelmes is vagy össze jön elöbb utobb kitartonak kell lenni....üdv 33 f

2023. ápr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!