Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házasságban élő párok,partnert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élő párok,partnert harmadiknak?

Figyelt kérdés

Kiváncsi lennék mennyire nyitottak erre az emberek.

Nők és férfiak is írhatnak véleményt és tapasztalatot is.

Akar jöhet privi is



2023. febr. 25. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Én nem szeretnék hármasszexet, egyszerűen azért mert nem vonz.

De a szerető és a viszony hashtag hogy jön ide? Az már megcsalás. Azt nem viszed be a házasságodba. N

2023. febr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Még a hazasságom előtt voltam 2 nővel hármasban. Nekem nem adott annyi pluszt , hogy újra akarjam.
2023. febr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Párom szeretné, de hasonlóan válogatós, mint én, Lehet akármilyen jó testű nő, belenéz a szemébe és kösz nem. F
2023. febr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Hát én nagyon benne lennék.

31f.

2023. febr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Én nem akarok 2 nővel foglalkozni egyszerre mikor csak 1 farkam van.

A feleségem meg nem tudnám megosztani mással mert szeretem és ez nekem okozna lelki fájdalmat.

Szerintem ez nem az én terepe :D

2023. febr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Párom mindenképp ki akarja próbálni egy Nöi beszállóval hármasban,én felvetettem a férfit is vagy párral is,de hangoztatja hogy nem érdekli férfi beszálló..

Persze benne lennék harmadik növel,csak elég fura hogy férfit nem próbálna...

2023. febr. 27. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk volt már rá pár példa, hogy összekeveredtünk nővel hármasban, a párom biszex, szóval jól működött a dolog. Csak sajnos borzasztó nehéz olyat találni, aki komolyan is veszi a dolgot, a száj az nagy, de amikor konkrétumra kerülne a sor, már eltűnik a legtöbbje. Szóval aki ilyesmivel próbálkozik, túl sok sikerre ne számítson. Én szóltam.
2023. febr. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Több párnál is vagyok/voltam 3. :)

L

2023. márc. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tibicsak78 válasza:
100%
Mi szeretjük a párommal a többes szexet 3ast 4est akár a gang banget is
2023. máj. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!