Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiak a segg nyalas nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak a segg nyalas nem gusztustalan v undorito szamotokra? Miert teszitek ezt? Mi a jo ebben nektek?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 1. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Van aki számára az, de szerintem megfelelő körülmények között és kellő higiénia mellett, ha a női fél számára is izgató akkor lehet jó dolog is..
2023. ápr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Hogy látja, hogy élvezem. Sosem kertem meg rá, de fürdés után van olyan hogy oda is oda téved a nyelve.
2023. ápr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%
A nutella finom
2023. ápr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Izgató számomra, pláne ha érzem a nő is élvezi nagyon.
2023. ápr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Olyan partnerrel kell lenni, aki szőrtelenít és tisztálkodik rendesen. Nem, nem undorító.
2023. ápr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Ne fürdjél le.
2023. ápr. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Parommal 7 eve vagyok együtt. Ez idő alatt szó szerint soha nem éreztem kellemetlen szagot rajta sehol az altestén. Szeretem nyalni a segglyukát is, vonz a látvány, és hogy izgul tőle. Imádom a segget is.
2023. ápr. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem undorító, én nem csinálom.
2023. ápr. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szeretem csinálni.

Persze tiszta szőrtelent.

Semmi fura íz vagy szag nincs.

Sok nőnek tetszik amúgy.

2023. ápr. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Eddig 3 nőnek csináltam és mindegyik nagyon igényes volt, semmi rossz nem volt benne. A mostani kolléganőmnek is bármikor megtenném ha kérné, mert megőrülök a seggéért.
2023. ápr. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!