Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Tudtátok, hogy ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tudtátok, hogy ha a pasitok valami gusztustalan dolgot kér tőletek, akkor az nem azért van, mert egy bunkóval vagytok együtt, hanem mert ti még tanulatlanok vagytok a szexualitás terén?

Figyelt kérdés
2023. febr. 21. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező! Tudtad, hogy te egy bunkó, öntelt pasi vagy!?
2023. febr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Definiáld a gusztustalan fogalmát. Mindenkinek mások a határai, tehát nem feltétlenül jelenti a tapasztalat hiányát, akárhogy is akarod ezt bemagyarázni.
2023. febr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
És ez fordítva is igaz? Mármint, ha én azt kèrem a pasitól, hogy lehányhassam, és ő nincs ebben benne, aki szexuálisan tanulatlan?
2023. febr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Hűha, ritkán olvasni ilyen nagy ostobaságot.

Azt mondanám, hogy kifejezetten változatos a szexkultúrám és tanult vagyok a témában (szó szerint, tekintve, hogy egyetemi rövidkurzust is végeztem szextörténelemből, és ezen felül is sokat olvastam már a témában), így bizton állítom, hogy amit te így írtál, butaság.

Nyilván nem szabad prűdnek lenni, illetve nagyon jó a nyitottság, de ha valaki például a számba akarna pisilni, az bárhogy nézem gusztustalan (de hé, ha egyesek erre izgulnak, egészségükre), nem pedig az én hozzáállásommal van a baj. Ha tényleg lenne értékelhető szexuális kultúrád, akkor tudnád, hogy a szexuális ízlések nagyon szubjektív dolgok, nem lehet általánosítani, illetve ítélkezni miattuk.

Mondjuk ezek szerint te azt is szereted, ha a nő felcsatolhatóssal megrak téged, hiszen ne legyél már tanulatlan kis senki, ugye? (Nem ítélkezem, a párom is élvezte, amikor kipróbáltuk.)

2023. febr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%

Ez egy olyan kérdés, amire a legtöbb nő úgyis azt válaszolja majd, hogy "Idegennel semmiféleképen sem csinálnék semmi undit, de a párommal mindent, alávetem magam neki". Csak ki kellene egészíteni azzal, hogy "az épp aktuális párommal...", ami lehet a 2., de a 22. is a nők esetében:):):).


1#: Szerintem nincs igazad a Kérdezővel kapcsolatban...

2023. febr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
A kérdező akkora gyökér, hogy erre rá sem kell oltani.
2023. febr. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindig megkérdezem a bnomet hogy mi fér bele a szexbe! Mi a tabu és mi nem!

Azt akarom hogy ne is kellemes legyen az együttlét!

2023. febr. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Ez nem így van kérdező, ha valamit nem akar a lány attól nem lesz szexuálisan tanulatlan.
2023. febr. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!