Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ritkaság ha egy lány 18...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ritkaság ha egy lány 18 évesen szűz?

Figyelt kérdés
2023. márc. 25. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem, sőt 25 felett is sokan vagyunk.
2023. márc. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Történetesen az exem is 23 évesen vesztette el. Azért nem annyira ritka szerintem.
2023. márc. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem se ritka. Amúgy is ezzel nem vagy se kevesebb, se több.
2023. márc. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem elég gyakori. Más az amit egy lány mesél a barátnőinek, és más ami tényleg megtörtént vele.
2023. márc. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4%

Ritkaság? Bárcsak úgy lenne, de nem látunk bele a valódi statisztikákba. Én azt feltételezném hogy a szexualitás totálisan túlzásba lett véve a modern társadalomban, szóval szerintem minden csaj a figyelemért szétdugatja magát már 15 évesen.


Ha nem ritka, még van remény! Vannak nők, akiknek ér a testük valamit, nem random adogatják sorba minél előbb!

2023. márc. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%
Már 12 évesen is ritka.
2023. márc. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ritka. Sőt!


Inkább azt látom, hogy van egy réteg, aki gyorsan elveszíti, aki kvázi reflektorfényben van, és emiatt mindenki azt hiszi, hogy az összes csaj 14-16 évesen túl van rajta. Akik meg nem, azok nyilván nem reklámozzák.


Aztán meglepődik az ember, amikor a randin a 20, 25, vagy akár 25+ nőről kiderül, hogy még nem volt férfivel.

2023. márc. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem meg ritka, nálunk, középiskolában az összes lánynak már volt/vagy akkor is volt 17-18 évesen. Legtöbb lány már 15-16 éves kortól kapcsolatról kapcsolatra járt.
2023. márc. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez közeg és neveltetés kérdése. Szigorú szülőkkel, akik lépten-nyomon ellenőriznek és fenyegetnek bárminemű “kihágásért”, 18 alatt aligha lehetséges, hogy meglépi. Akkor is, ha van barátja.

Amúgy többen vannak, mint bárki hinné. Senkinek nincs a homlokára írva, ha már nem szűz.

Nem kell készpénznek venni a nyomi amcsi szappanoperákat, ahol csak arra épül minden, hogy ki mikor veszíti el, meg mennyien d*gják egyszerre 18 alatt.

2023. márc. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nem kell készpénznek venni a nyomi amcsi szappanoperákat,"

Én a való életben hallottam ezt nagyon sok csajtól, hogy 15 évesen 30 éves tanárjával dug, meg 14 évesen házibuliban két fiúval veszítette el. Eléggé valósak ezek azért. De hát ki milyen közegben tapasztal.

2023. márc. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!