Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Nektek bejönnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Nektek bejönnek az alacsony izmos pasik? Vagy ha már alacsony valaki, akkor inkább ne legyen izmos? Vagy ha alacsony, akkor semmiképpen sem jön be nektek szexuálisan?

Figyelt kérdés
Köszi!

2023. márc. 19. 18:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%
7-es vagyok: Engem is bántottak már meg, volt ami sokáig nyomot hagyott bennem, rengeteg a rosszindulatú csaj, de túl tettem magamat rajta. Nem azt mondom, hogy a külső nem számít, de azzal kell dolgoznunk amit a sors adott, ha ez valakinek nem jön be, tovább kell állni.
2023. márc. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%
Nekem a zsánerem ez a testalkat. Még 170-nél is lehet alacsonyabb.
2023. márc. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem nincs gond a magasságoddal. Az én férjem 175 cm, én 160 cm vagyok, sose érzem őt alacsonynak, ha magassarkúban vagyok, akkor is magasabb, mint én.

Nekem személy szerint nem jön be, ha valaki nagyon izmos, magasságtól függetlenül.

2023. márc. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem az a szélesre gyúrt kertitörpe, de egy szálkás pasi jobb mint a semilyen, puhány pasi
2023. márc. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
39%

Semmi bajom egy 173 centis férfival, ha izmos, ha nem (puhány és nagyon kigyúrt ne legyen magasságtól függetlenül).

Azzal ellenben igen, aki annyira kisebbségi komplexusos, hogy ilyen cipőzéssel szórakozik, hogy jaj hát akkor 175 vagyok.

Ennyi erővel egy 160 centis lány is mondhatja, hogy 170, csak épp pont a 10 centis tűsarkújában.

2023. márc. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

#15.


Pont ezt akartam ezzel kifejezni, hogy én nem csalok ezzel… Tehát hiába mér a gép 175 centinek, akkor is 173 centinek mondom magam, mert tudom hogy csak a cipőm.


És deszkás meg tenisz cipőket szoktam hordani, amelyeknek alacsony a talpa… A platformos cipőket kerülöm, pedig azért van amelyik tetszik.


De valahogy nagyon könnyen előjön az emberekből a kicsit alacsonyabb emberekkel kapcsolatban, hogy biztos komplexusosak… Ezzel szokás meg bélyegezni Őket. Így én is inkább azt próbálom hangsúlyozni, hogy nincs komplexusom, de ha úgy vesszük akkor ez is egyfajta komplexus.

2023. márc. 20. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!