Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy alacsony férfinél még az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy alacsony férfinél még az a legvonzóbb szexuálisan, hogyha alacsony a test-zsír indexe és szálkás?

Figyelt kérdés

2022. máj. 10. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Én férfi vagyok. De amúgy az alacsony zsírarány és a fejlett izomzat a nők 98%-ának bejön.


A marad a nagyja részt homoszexuális, vagy simán hazudik. Főleg az ilyen önbizalom hiányos tunya egyének, akik azt mondják a macis 🤣 (?!?) pasi jön be nekik

2022. máj. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1.


Csak én azt elég sűrűn hallom, hogy ilyen 168-9 cm körüli pasiknak a kifejezetten fejlett izomzat is előnytelen…

2022. máj. 10. 22:50
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 akármilyen magas vagy mindenképpen előnyösebb ha sportos testalkatod van mint egy széthízott hájpacni. A magasságodon nem tudsz változtatni, a testalkatodon viszont igen!
2022. máj. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19%
Tudom nem szabadna ilyet irni es szegyellem is magam miatta, de nekem az ilyen pici pasik egyaltalan nem jonnek be. Ha kigyurt, ha nem. A kigyurtak meg neha viccesebben neznek ki. Mint vmi bohoc kertitorpe. De ha megis ugy alakult volna, hogy alacsony ferfiba szeretek bele, akkor inkabb vekony es atlagos kozotti atmenet ami inkabb bejon. Igy tobb latszik a kisebb peniszukbol.
2022. máj. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4.


Szabad ilyet írni, az őszinteség mindig értékelendő, csak a stílusra kell figyelni még… De Te normálisan leírtad, hogy nem jönnek be az alacsonyabb férfiak, amivel semmi baj nincs.


A többségnek nyílván nem ez a zsánere amúgy…


A magasságomon nem tudok változtatni, de azon hogy mennyire vagyok kigyúrt, milyen az alakom, tudok.


Ha nem is jönnek be valakinek az alacsonyabb férfiak összességében, azt valószínűleg el tudja dönteni, hogy a kifejezetten kigyúrt vagy a vékony, de szálkás alacsony pasik számára a vonzóbbak… Tehát rangsorolni tudja, mert olyat is lehet rangsorolni, ami elve nem tetszik.


A péniszméret és a magasság között pedig valószínűleg nincs összefüggés, a kutatások is ezt mutatják, bár százszázalékosan alátámasztani nem lehet…


Én 169 centi magad vagyok, de teljesen átlagos méretem van, nem kicsi…


Sőt, pl. a lábam is 44-es, ami a magasságomhoz képest elég nagy, meg a kezemen is hosszú ujjaim vannak.

Ezek a tulajdonságok sem feltétlenül a testmagassággal arányosak, mint azt a példám is mutatja.

2022. máj. 11. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!