Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nők! Mekkora volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nők! Mekkora volt legalacsonyabb fiú akire eddig szexuálisan ráizgultatok?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem vagyok egy kisebbségi komplexusos, idegesítő hülyegyerek…

Tudom, hogy mennyire visszataszítóak az ilyen balckpilles, genetikai adottságaik miatt siránkozó pasik.


Viszont azt sem fogom hazudni, hogy egyáltalán nincsenek aggodalmaim a magasságomat illetően, illetve azzal hogy mennyire nehéz így férfinak tűnni egy nő szemében…

Rosszul érintett, hogy az az egyébként kifejezetten alacsony lány, aki tetszett, egy nagyon magas sráccal jött össze.


Sajnos az ilyen aggodalmaimról, érzelmeimről nem beszélhetek élőben, mert azonnal rinyáló kisgyerek státuszba kerülnék…


Azt kell mondanom, hogy egyáltalán nem zavar, hogy alacsony vagyok.


És amúgy annyira tényleg nem zavar, csak a valós negatív visszajelzéseket ezzel kapcsolatban már nem tudom nem magamra venni…

Ha a magasságom miatt utasítanak el, az igenis rosszul esik.


Sajnos én is eljutottam arra a szintre, hogy megkérdőjelezem, hogy a nők 99%-a egyáltalán képes rám férfiként tekinteni ezzel a magassággal…


Ezért érdekelne, hogy Ti nők mennyire alacsony pasira volt hogy felizgultatok már.


Légyszíves igazat írjatok, azzal többet érek mint a kegyes hazugsággal…


Előre is köszi!



2021. nov. 23. 07:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
52%
Nem férfiasak az alacsony pasik. Ha nem tudok férfiként tekinteni rá, nem érdekel a pasi
2021. nov. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
57%
Nálam sem jöhet szóba egy alacsonyabb.
2021. nov. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
35%
Tirion
2021. nov. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
70%
Hány centi vagy Frodó?
2021. nov. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Még várok pár választ, mielőtt elárulom a magasságom…


Az eddigi válaszolóknak köszi!

2021. nov. 23. 08:19
 6/30 anonim ***** válasza:
28%

Hihi, minden második mondatodból az derül ki, hogy igenis, nagyon zavar, hogy alacsony vagy, központi kérdés a számodra.

Szexuálisan ráizgul?! Alapvető hiba, hogy azt hiszed (nem vagy egyedül), hogy a lányokat a pasik magassága szexuálisan felizgatja. Tagadhatatlan, hogy van olyan, hogy a külső vágykeltő, de a láyoknál ez sokkal gyöngébb, mint a fiúknál. Te meglátsz egy gömbölyű mellet, egy jó segget, egy babaarcot, és máris lefeküdnél vele. A lányokat a jó személyiség, okosság, erő, ügyesség, valamilyen extra képesség (sport, művészet, tudomány, stb.) jobban vonzza, mint a magasság, vagy akár a jóképűség.

Ne kérdezd meg, honnan tudom!

F/163

2021. nov. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
59%
185.
2021. nov. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
35%
Érdekelne, mit érsz azzal az igazsággal, amit sugallsz.
2021. nov. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%
Nem ezen múlik, volt már olyan pasim aki alacsonyabb volt. Az az idegesitö mikor emiatt van egy férfinak komplexusa.
2021. nov. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

#9.


De az az igazság, hogy minden alacsonyabb pasinak van valamennyi komplexusa és nem a magassága miatt, hanem a visszajelzések miatt…


Ha nem lenne, az nem lenne normális dolog.


Ha valaki nagyon csúnya és mindennap mondják neki sokan, Ő mégis megvan róla győződve, hogy egy szupermodell külsejével rendelkezik, akkor valszeg nárcisztikus személyiségzavarban szenved.


Amúgy 167 cm vagyok.

2021. nov. 23. 09:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!