Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nők! Mekkora volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nők! Mekkora volt legalacsonyabb fiú akire eddig szexuálisan ráizgultatok?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem vagyok egy kisebbségi komplexusos, idegesítő hülyegyerek…

Tudom, hogy mennyire visszataszítóak az ilyen balckpilles, genetikai adottságaik miatt siránkozó pasik.


Viszont azt sem fogom hazudni, hogy egyáltalán nincsenek aggodalmaim a magasságomat illetően, illetve azzal hogy mennyire nehéz így férfinak tűnni egy nő szemében…

Rosszul érintett, hogy az az egyébként kifejezetten alacsony lány, aki tetszett, egy nagyon magas sráccal jött össze.


Sajnos az ilyen aggodalmaimról, érzelmeimről nem beszélhetek élőben, mert azonnal rinyáló kisgyerek státuszba kerülnék…


Azt kell mondanom, hogy egyáltalán nem zavar, hogy alacsony vagyok.


És amúgy annyira tényleg nem zavar, csak a valós negatív visszajelzéseket ezzel kapcsolatban már nem tudom nem magamra venni…

Ha a magasságom miatt utasítanak el, az igenis rosszul esik.


Sajnos én is eljutottam arra a szintre, hogy megkérdőjelezem, hogy a nők 99%-a egyáltalán képes rám férfiként tekinteni ezzel a magassággal…


Ezért érdekelne, hogy Ti nők mennyire alacsony pasira volt hogy felizgultatok már.


Légyszíves igazat írjatok, azzal többet érek mint a kegyes hazugsággal…


Előre is köszi!



2021. nov. 23. 07:58
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
96%
A férjem 168 cmm:)
2021. nov. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
36%

Mondjuk kíváncsi lennék azok a lányok milyen magasak,akiknek csak 180 cm+-os pasik jönnek be.


A nők átlagban sokkal alacsonyabbak,még a férfiaknál a 160-170 cm alacsonynak számít,nőknél ez már átlag magasságnak mondható.


Nem is értem egy 160 cm-es lánynak,miért nem jó mondjuk egy ugyanilyen magas fiú,miért kell nekik 185 cm-es?


Szerintem sokkal furábban néz ki,amikor ilyen nagy magasságkülönbség van egy pár között,ezzel sincs bajom,csak nem értem,hogy miért a magasság határozza meg a vonzalmat.


Tehát,egy 180 cm-es behemót,tunya,aránytalan pasira hamarabb beindulnak,mint egy sportos-izmos alacsonyra?

2021. nov. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
60%
#12 Ezt én se értem, de ez van. A nő szemében a férfi magassága a vonzalom alapja. Ha nem magas, akkor eleve esélytelen. Nekem az a kedvencem, amikor írják, hogy ha nem magasabb a férfi minimum x centivel, hanem egymagasak vagy a férfi alacsonyabb, akkor olyan, mintha az öccsével sétálna. ??? A legtöbb nő alacsonyabb az öccsénél, de mindegy :D Nekem az olyan pár a furcsa, ahol a nő konkrétan gond nélkül állva le tudná szopni a hapsit, mert annyival alacsonyabb.
2021. nov. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
0%
#12: Behemót, tunya, aránytalan férfiként megnézném, hogy saját testsúlyos edzésnél (ahol a relatív erő számít) hogyan nyomnál le. Gondolom tucat számra tudod nyomni a muscle upot meg percekig tartasz dragon flaget te görög félisten.
2021. nov. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
34%
185. Azért, mert én is közel 180 centi vagyok, és kevés dologhoz ragaszkodok, de hogy magasabb legyen, abból nem engedek. Mert ilyen vagyok, nekem ez a férfias. De vannak alacsony lányok, vannak akiknek nem számít, stb
2021. nov. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
84%

Én 166 cm vagyok. A legalacsonyabb pasi, akibe szerelmes voltam, akkora volt, mint én. Évekig bele voltam esve.

31N

2021. nov. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
88%
Tetszett nagyon már nálam jóval alacsonyabb férfi (kb. 160 cm magas, én 180 vagyok). De fel sem merült, h együtt legyünk.
2021. nov. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
81%
Mert taxisofőr volt. 😂
2021. nov. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
83%
Nekem már volt 159cm-es bnőm. Én 186 vagyok, azt mondja ő így érzi magát biztonságba.(bar túl sok köze nincs egymáshoz) Gondolom ez ilyen evolúciós dolog ahogy az is hogy imádjuk a nagy csöcsöket. Egyébként nem minden nő fog férfiként tekinteni rád. Egyszerűen csak keress olyan csajt akit nem érdekelnek a sztereotípiák.
2021. nov. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
83%

165cm volt. Én is annyi vagyok.

Teljesen oda meg vissza voltam érte. De sajnos nem tetszettem neki.

Ha engem spécéznek ki a pasik, szinte csak a magas férfiak jönnek kezdeményezni.

A szüleim egymagasak. Szerintem szép és szexi látvány egy csinos tűsarkús nő egy magabiztos alacsonyabb pasival.

2021. nov. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!