Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi ismeretség után szoktat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ismeretség után szoktatok lefeküdni/képcserézni?

Figyelt kérdés
Én megismertem facebookon egy nőt, halottam a hangját, láttam az arcát videón is. Szerintem az alkohol hatása lehet hogy néha néha küld egy intimebb fotót, de vissza is vonja utána hamar az üzenetet, csak amolyan villantás. Hát szeret iszogatni néha. 22/f ő 23/l. Tudja hogy szűz vagyok, azt mondta hogy neki ez vágya hogy valakinek ő vegye el. Szerintem nem csak hülyít mert elég sokat beszélünk komolyabb témákról is, részletesen reflektál vitáknál (nem veszekedés hanem témák vitatása).
2023. márc. 18. 00:00
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Legutóbb nem kaptam orvostól engedélyt jogosítványra, bár már javult az állapotom szóval legközelebb megérdeklődöm.
2023. márc. 18. 01:38
 12/19 anonim ***** válasza:
91%

#10 b.meg, 4-5 napja ismeritek egymást, még csak nem is találkoztatok, nem korai még "kicsit" ilyen kérdéseket morfondírozni? 😂

Fogd akkor azt a 90%-os kedvezményed (amúgy mire kaptad???) és dobd fel magad arra a vonatra ha kefélni akarsz. Mondjuk kezd egy megérzésem lenni mi fog történni, de legalább elmondhatod majd magadról voltál olyan tökös hogy legalább odamentél.

2023. márc. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
12.Mi ebben a fura? Mégis mi lenne a vége? Apám 2 nap üzenetváltás után találkozott élőben az élettársával és azóta is együtt vannak, évek óta. Oda megyek majd és próba szerencse. Olcsón megúszom és nem vesz el sok időt. Egyébként a kártyát szívbetegségre kaptam.
2023. márc. 18. 01:58
 14/19 A kérdező kommentje:
Egyébként a pajzánság szerintem betudható valahol annak hogy szereti meginni a részét, akkor vált ilyenre.
2023. márc. 18. 01:59
 15/19 A kérdező kommentje:
Egyébként eléggé élesek a szenzoraim hogy megérezzem az átverést, felőle nem érzek túl sok sunyiságot. Persze érdemes fenttartásokkal kezelni mindenkit.
2023. márc. 18. 02:01
 16/19 A kérdező kommentje:
Igazából elsősorban azért megyek el hogy lássam megjelenik e, a dugás már csak plusz jó.
2023. márc. 18. 02:44
 17/19 anonim ***** válasza:

Azonnal, hisz arra megyek hogy perverzkedjem ahogy csak lehet.

Kép csere-bere aztán brutál b...s


37/f

2023. márc. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Képet nem szoktam küldeni senkinek. Nem igen bízok senkiben, hogy nem küldi tovább vagy egyéb.

Lefeküdni meg pasi függő

2023. márc. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

És te hiszel is egy ilyen nőnek akivel nem is találkoztál még?

A szenzoraid nagyon naívak!😂😂😂😂😂😂😂

2023. márc. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!