Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi ismeretség után szoktat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ismeretség után szoktatok lefeküdni/képcserézni?

Figyelt kérdés
Én megismertem facebookon egy nőt, halottam a hangját, láttam az arcát videón is. Szerintem az alkohol hatása lehet hogy néha néha küld egy intimebb fotót, de vissza is vonja utána hamar az üzenetet, csak amolyan villantás. Hát szeret iszogatni néha. 22/f ő 23/l. Tudja hogy szűz vagyok, azt mondta hogy neki ez vágya hogy valakinek ő vegye el. Szerintem nem csak hülyít mert elég sokat beszélünk komolyabb témákról is, részletesen reflektál vitáknál (nem veszekedés hanem témák vitatása).
2023. márc. 18. 00:00
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
3-4 napja ismerem egyébként, véletlenszerűen jelölgettem nőket és rám írt egyik reggel.
2023. márc. 18. 00:01
 2/19 anonim ***** válasza:

Ha már láttad és beszéltél is vele az jó jel, mert legalább tudod hogy nem kamu, nem csak egy meleg pasi szórakozik veled.

Ettől még esete válogatja, van akinek elég egy randi, másnak meg hetek, hónapok kellenek mire kialakul egy olyan fokú bizalom, vonzalom ami az ágyhoz szükséges.

Mindenesetre bro' ne legyél balfacc. Ezt akartad nem? Mit a túrót tökölsz??? Szorgalmazd a személyes találkozót intenzíven mielőbb!

Ha csak szórakozik veled a csajszi akkor mindig valami kifogással fog jönni, csak egoboostingnak használja hogy csaholsz utána. Ha akar is valamit akkor meg összejön az a tali. Ne vedd akkor sem 100%-ra hogy megtörténik (mindig élőben dől el az igazi szimpátia!) de azé' vigyél gumit. Csak ügyesen, ha hajrá, ne legyél töketlen!

2023. márc. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
2.Állítása szerint nem tud ide utazni mert sokat kellet költeni egyszerre, bár nekem 90 es kártyával csak ezer forint oda vissza. Mihelyt a beosztásom engedi oda megyek. Egyébként pcos-je van és meddő, szeretet volna gyereket és 4 évig próbálkozott valakivel de nem jött össze.
2023. márc. 18. 00:32
 4/19 A kérdező kommentje:
Szóval gumi nélkül gyakran csinálta
2023. márc. 18. 00:33
 5/19 A kérdező kommentje:
Amit azért furcsálok hogy 400 felett keress és így áll, bár valami iskolát kezdett el elmondása szerint, azért lehet kiadni százezreket.
2023. márc. 18. 00:34
 6/19 A kérdező kommentje:
2 és fél óra az út, meghívok egy energiaitalra vagy akármire azt nem tudom. Lehet ott alszom és másnap jövök, megbeszéljük majd.
2023. márc. 18. 00:38
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Eddig 2 barátnőm volt, mindkettő beadta a derekát 1 hét alatt.

Szerintem a legtöbb nő 20 ev felett nem varakozik.

A 18+os kep mar mas dolog. Vannak akik elvbol nem csinalnak magukrol kepet mert nem akarjak hogy veletlenul kiszivarogjon.


Menj es talalkozz vele, ki tudja hogy alakul.

2023. márc. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Úgy fogok tenni, minél hamarabb, amint lesz rá lehetőségem.
2023. márc. 18. 01:04
 9/19 anonim ***** válasza:

Elég zavaros a story, de a végére úgy tudsz jutni ha bevágod magad az autóba és odamész. Előtte azért tisztázd/szervezd a helyet (úgy alakítsd hogy legyen hol búbolnotok ha megvan a személyes match). S ne úgy készülj 100% ottalszol, mert könnyen lehet csak jövet-menet lesz a történet.

Vigyél gumit attól bajod nem lesz!

Tanács! Az anyagi részét NE feszegesd!!! El tud fordulni a story olyan irányba hogy a csajszi elvárja kicsit szponzoráld már meg és leránt egy csomó pénzzel. Inkább ne menj bele a jövedelmi helyzetek boncolgatásába.

2023. márc. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nincs kocsim, se jogosítványom. Ő többet keres nálam, amúgy sem hagynám hogy bárki lerántson.
2023. márc. 18. 01:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!