Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veletek is előfordult már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is előfordult már ilyen amikor netes ismeretség volt?

Figyelt kérdés

Már másodszorra rontottam el egy netes viszonyt egy csajjal, tök jókat dumálgattunk, néha videochat stb. Viszont én különböző okokból mind két alkalommal azt hittem, hogy eszünkbe sem jut élőben talizni mert baromi messze lakunk egymástól. De valamiért mindkettőnél rákérdeztem a talira és ezzel rontottam el. Mert mind a kettő benne lett volna, de nekem kellett volna órákat utazni és természetesen úgy, hogy nála nem lehetünk vagy a szomszédok vagy szülők vagy bárki miatt nem lehet hozzá menni. Ő nyilván nem alázza meg magát ennyire, hogy egy dugásért hozzám utazzon. Én viszont fizessek ki egy csomó pénzt valami szállásra miután én utaztam órákon keresztül és majd vissza is. Magyarul töltsek el minimum egy teljes napot ezzel az egésszel de főleg utazással, és fizessek minimum kétszer annyit mint amibe egy prosti kerülne, csak azért, hogy ő kényelmesen dugjon egyet. Ezzel szerintem az ég világon semmi probléma nem lenne ha utána nem sértődbe azon, hogy nincs kedvem ehhez. Konkrétan mind a kettő vérig volt sértve, kizárólag ezért, mert szóba hoztam a talit, és miután kiderült, hogy számomra a legkényelmetlenebb opció lehetséges csak, az meg nekem nem jó, akkor egy bunkó barom vagyok.

Mindegy is amúgy, most hogy így leírtam az egészet rá is jöttem, hogy nincs is ezzel semmi baj, sértődjön meg ha ilyen.... :D


2022. szept. 3. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne 200km.-ről, hanem max 20-ról ismerkedj!
2022. szept. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ezért nem ismerkedek irreális távolságban élőkkel.


Ha te igen, akkor tisztázni kell hogy neked csak dumálgatásra van igényed, ilyen baromi egyszerű.

2022. szept. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Minek ismerkedsz olyanokkal akik messze vannak?
2022. szept. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát tényleg az vagy... minek beszélgetsz velük ha utána nekes a talalka csak teher mert jajj, messze vagytok meg sokba kerül....akkor ismerkedj olyanokkal akik közel laknak.......
2022. szept. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudod a csajok ekkora távokat csak szerelemből tesznek meg pasikért. Ez van.
2022. szept. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
Vagy ne ismerkedj ilyen messzire vagy legyél férfi és fizesd ki a"punci árát!"!
2022. szept. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!