Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mást is irritál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mást is irritál?

Figyelt kérdés

A nem számít a méret, csak tudja használni hülyeségre gondolok.


Ez csak arra jó, hogy lehessen hibáztatni azt, akit a mérete miatt dobtak. A nagyobb mindig jobb, ha nem béna a férfi. Hiába tudja kielégíteni a nőt egy kis farok, az sose tud olyan erős orgazmust adni, mint a nagy, mert nem tudja annyira kitölteni.


15-16cm alatt csak akkor lenne igazán jó, ha tudna rezrgni vagy bárhogy tekeregni, mint egy kígyó. A nagy látványra is sokkal vonzóbb és izgatóbb.


Férfiakat aláznak meg/csalnak meg/utasítanak el a kis méretük miatt és lefekszenek valakikkel a nagy méretük miatt és 3.-nak is mindig méret alapján keresnek férfit.


Ez nem olyan, mint a női mell. Abból a férfiak 3 méretet szeretnek: kicsit, közepeset és nagyot. A nők viszont csak 2 pénisz méretet szeretnek: nagyot és még nagyobbat.


Használat alatt meg tök alap dolgokat írnak mindig.



2023. márc. 17. 18:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
59%

Vicces, hogy te beszélsz szövegértésről. Pont nem az előjátékról és más alap dolgokról beszéltem. Ha ezek alap dolgok lennének, minden nőnek lenne hüvelyi orgazmusa. De nincs, és ez totál méretfüggetlen. Nem ártana, ha a sorok között is tudnál olvasni. De ragaszkodj nyugodtan a tévképzeteidhez, te, mint férfi, nyilvánvalóan jobban tudod, hogy mi nők mit szeretünk, mitől lesz nekünk jó, vagy éppen még jobb a szex.

Ezzel a mentalitással mondjuk krvára nem csoda, ha nincsenek sikereid az ágyban.

2023. márc. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
38%
Egyetértek kérdező. Ráadásul a farkad használatához nem tudás kell, hanem adottság, hogy pl erős merevedésed legyen vagy sokáig bírd. A nők pl sosem kapnak ilyen megjegyzéseket, szóval ja.
2023. márc. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


A 6-os kommentjét nagyon ajánlom elolvasnj.

2023. márc. 17. 22:29
 14/18 A kérdező kommentje:

#11

Ezt ismét benézted (milyen meglepő). A mentalitásommal nincs baj, nekem a szex a nőről szól és tőlük tudom, hogy mi jó nekik.

2023. márc. 17. 22:39
 15/18 A kérdező kommentje:
Ja és a 8-as is jót írt a kérdésnél, amit linkeltem.
2023. márc. 17. 22:49
 16/18 anonim ***** válasza:
66%
Nna ennek inkább egy jó pszichológus kellene! Már konkrétan betegesen kattog a témán. Arra azért kíváncsi lennék, hány éves a kérdező...
2023. márc. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

#16

A pszichológus tök jó ötlet. Keress magadnak egyet.



Amúgy nem véletlenül nem írtok semmi választ. 0 érv, csak személyeskedés. Ez sokat elmond...

2023. márc. 18. 07:53
 18/18 anonim ***** válasza:
41%

😂😂😂😂😂😈

Engem már diagnosztizáltak. Pszichopata vagyok. 😗👺

(a 16-os)

2023. márc. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!