Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mást is irritál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mást is irritál?

Figyelt kérdés

A nem számít a méret, csak tudja használni hülyeségre gondolok.


Ez csak arra jó, hogy lehessen hibáztatni azt, akit a mérete miatt dobtak. A nagyobb mindig jobb, ha nem béna a férfi. Hiába tudja kielégíteni a nőt egy kis farok, az sose tud olyan erős orgazmust adni, mint a nagy, mert nem tudja annyira kitölteni.


15-16cm alatt csak akkor lenne igazán jó, ha tudna rezrgni vagy bárhogy tekeregni, mint egy kígyó. A nagy látványra is sokkal vonzóbb és izgatóbb.


Férfiakat aláznak meg/csalnak meg/utasítanak el a kis méretük miatt és lefekszenek valakikkel a nagy méretük miatt és 3.-nak is mindig méret alapján keresnek férfit.


Ez nem olyan, mint a női mell. Abból a férfiak 3 méretet szeretnek: kicsit, közepeset és nagyot. A nők viszont csak 2 pénisz méretet szeretnek: nagyot és még nagyobbat.


Használat alatt meg tök alap dolgokat írnak mindig.



2023. márc. 17. 18:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Engem meg már az ilyen "emberek "irritálnak mint te.
2023. márc. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Minden szavad arany, állítmány!
2023. márc. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Hülyeségeket írsz...
2023. márc. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%

Akkor mondok egy újdonságot: a legtöbb nőnek NINCS hüvelyi orgazmusa, ergo sem egy kicsitől, sem egy nagytól nem lesz. Nyaljál jól! Az többet számít.

Ez így érthető? Le is van betűzve.

2023. márc. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem, neked elmentek otthonról, mi a kérdés amúgy?
2023. márc. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

#1

Az érzés kölcsönös.


#3

Mert?


#4

Ez nekem nem új, de írok valamit, ami neked új. Attól még élvezik és igénylik a kitöltő érzéssel együtt.


#5

És még nekem mentek el otthonról, amikor te nem tudsz felfogni semmit? :D

2023. márc. 17. 18:58
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

Annak érdekében, hogy ne halj meg olyan tudatlanul, mint amilyen most vagy: a nagy, ha nem tudják jól használni fáj. A még nagyobb még jobban fáj.

A kicsit, ha nem jól használják, max nem érzed.


Aki meg jó az ágyban, tökmindegy, mekkora mérettel jó, a nők hüvelyi orgazmusa ugyanis nem a hüvelyben dől el. A nők orgazmuskészsége kizárólag azon múlik, hogy az agyukat mennyire sikerül lenyűgöznöd. Biztos hallottad már: az előjáték nem az ágyban kezdődik. Az ágyban pedig édeskevés a farkad ahhoz, hogy jó legyen veled egy nőnek.


Nő vagyok, és nincs problémám a hüvelyi orgazmussal. Akivel nem volt, nem a méretén múlott, ugyanis mindkét illetőnek átlagos vagy annál nagyobb mérete volt. Csak éppen fogalmuk nem volt arról, hogyan kell úgy közeledni egy nőhöz, hogy orgazmus legyen a vége. Amelyik meg tudta, az 10 centivel is tudta.


Csak hát az a helyzet, hogy a sikertelenségeteket sokkal könnyebb ráfogni egy testi adottságra, amiről nem tehettek, mint megtanulni, kitapasztalni, és türelemmel kivárni, hogy a nőnek is jó legyen.

2023. márc. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

#7 tökéletesen összefoglalta. DE a kérdező úgyse fogja megérteni, mert NEM AKARJA megérteni, elfogadni ezt a mindenféle sallang nélküli száraz tényt.


Egy szintén nő

2023. márc. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

Mivel nincs hüvelyed, halvány lila fogalmad sincs róla miket hordasz itt össze, maradjunk ennyiben.


Nőként mondom neked, úgy hogy 14 centissel épp úgy volt dolgom, mint 22 centissel. NEM. NEM JOBB A NAGYOBB.

A legdurvább orgazmusaimat a férjemtől kaptam, neki 16cm, és imádom. Vibrátorból is ekkorát használok amúgy.

Na erre varrjál gombot.

2023. márc. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#7

Annak érdekében, hogy ne halj meg ilyen tudatlanul, gyakorold a szövegértést, mert arról írsz, amit én is írtam. Ha béna a férfi, akkor persze...És megint az előjáték meg más alap dolgok...


#8

Nincs mit megérteni olyan alap dolgokon. Szintén nő.


#9

16 centivel nem csodálom :D 12 centivel nem ezt írnád.


Amúgy az általam írt jó részt nőktől származó tényekre senki nem írt semmit :)

2023. márc. 17. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!