Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Butt plug esküvő napján? Vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Butt plug esküvő napján? Vagy bármi szexi, amiről csak a férjem tudna és bennem/rajtam lenne végig?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nőkhöz szól inkább a kérdés, akik szoktak hordani popsi tömőt, azaz buttplugot.

Sokszor szoktam itthon hordani ilyet, van gyémántos, rókafarkas, de mindig csak szex előtt, előjáték alatt vagy végig szex közben van bennem. Anál szexet nagyon nagyon ritkán szoktuk, így elég erős az izom odalent :)


A kérdésem, hogy ajánlott egésznap a popsimba benne lennie vagy ahhoz több gyakorlás kellene vagy teljesen hülyeség? Elég perverz kapcsolatban élünk, így egyéb ötletet is elfogadok, amit tudtára adhatnék, hogy mi van benne / mi nincs rajtam.


Illetve bugyi nélkül ajánlott-e buttplugot berakni? Köszönöm a válaszokat :)



2023. márc. 17. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen hülyeség esküvőre! Kész leszel annyira nap végére a rengeteg tennivalótól, intézni valótól hogy hulla fáradtan fogtok az ágyba dőlni (+hozzá a stressz hogy rendben legyen). Max. a szertartás alatt előtt fel és utána a lagzi többi részére vedd ki. Kellemetlen lesz egész éjszaka azon ülni, táncolni bájcsevegni az ismerősökkel, rokonokkal.

Hordhatod bugyi nélkül, csak nem túl praktikus bugyi nélkül leülni mindenhova.

2023. márc. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a popsi tömőt honnan vetted? A buttplug magyarul fenékdugó néven fut... Mindegy, sztem eleg hülye ötlet, ha még eddig nem próbáltad hosszabb időre, pont az esküvő elég fárasztó lesz enélkül is.
2023. márc. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
4%
Én feleségül vennélek az tuti
2023. márc. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már inkább egy vibris bugyi...
2023. márc. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Gésagolyók amik rezegnek ahogy magassarkúban az oltárhoz lépsz...
2023. márc. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Azta, hogy ez milyen romantikus! Ja, nem.
2023. márc. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Más 2 órára berakni és más egész nap. Szerintem fájna estére.
2023. márc. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerintem gésagolyók lesznek, nunciba. Aztán csak pár órára, majd kiveszem. :)
2023. márc. 20. 10:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak ki ne essen. Ciki lenne.
2023. márc. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha gyakorlott lennél benne, akkor simán. De így elsőre nem az esküvőmön próbálnám ki egész napra. Próbálgasd addig, próbáld ki egész napra, és érezni fogod, milyen, mennyire kényelmes hosszútávon, és ha bejön, mehet az esküvőre is bátran.


És a plugtól függetlenül mehet a gésa golyó is, nincs azzal sem baj, ha egyszerre lesz bent mint a kettő. :) Meg ha gond van, úgyis ki tudod venni bármikor.


Milyen anyagú plugod van? Mert ha vises síkosítót használsz hozzá, akkor, azt 2 óránként síkosítani kell, mert kényelmetlenné válik ahogy kiszárad.


De egy fém pluggal, szilikonos síkosítóval több órát simán kibír. Tapasztalatból mondom, rendszeresen hordok plugot hétköznap munkahelyen is. :)

2023. márc. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!