Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyósok apósotok, anyák és...

Anyósok apósotok, anyák és apák, mit szólnátok, ha az amúgy jó hanggal megáldott lányotok az esküvő napján, ezt a dalt adná elő az újdonsült férjének?


2022. aug. 1. 11:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Magánügye
2022. aug. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
De nem kérnétek ki magatoknak, hogy ilyen féltékenységről szóló dalt ad elő a férjének?
2022. aug. 1. 11:13
 3/26 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom mitől szól a dal, nem kattintottam rá, mert teljesen mindegy. Az ő dolga, hogy énekelni akar. Akkor is megteheti, ha nincs hangja vagy szörnyű, és enekelheti az Ave Mariat vagy akár a Csigabiga gyere ki-t is, másnak köze nincs hozzá.
2022. aug. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
49%
Inkább nem tenném. Gondolj az idősebb rokonokra is.
2022. aug. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Ennél kisebb dolgokon is fenn lehet akadni. Ha neki és a vőlegényének nincs ezzel gondja, illetve a szöveget (pl "csámpás szőke k@#$") nem a 80 éves mama előtt akarja előadni, akkor inkább arról szól, hogy szeretik a zenekart vagy valami történet kapcsolódik hozzá.
2022. aug. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

5, Köszi, nem akartam megnyitni a linket, így már tudom, miről van szó :DDD


Szerintem, ha alapból ilyen a stílusa a párnak, akkor a szülők nem fognak ezen fennakadni. Nyilván a pici fiuk se keresztény dalokon nőtt fel, hanem alapból hasonlókat hallgat. És ha punk szól a lagzin a mulatós helyett, akkor annyira nem rí ki.

Ettől független nyilván nem egy tipik romantikus dal.

2022. aug. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
33%
elgondolkodnék, hogy rontottam el a nevelését, mikor lett belőle egy magamutogató buta tyúk.
2022. aug. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Miért maga mutogató ha van énekhangja és korábban is játszott mondjuk bandában és mondjuk a fiatokkal előtte már 5-6 éve együtt élt, mint élettárs és 1 évnyi jegyesség után döntöttek esküvő mellett?
2022. aug. 1. 11:32
 9/26 anonim ***** válasza:
61%
Mert épeszű ember nem fog ilyen f.ost énekelni a vendégei előtt. MAgánügye, mekkora hülye...
2022. aug. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
68%

"....és mondjuk a fiatokkal előtte már 5-6 éve együtt élt, mint élettárs ..."


He?????

2022. aug. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!