Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyósok apósotok, anyák és...

Anyósok apósotok, anyák és apák, mit szólnátok, ha az amúgy jó hanggal megáldott lányotok az esküvő napján, ezt a dalt adná elő az újdonsült férjének?


2022. aug. 1. 11:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
84%
En sose szerettem a punk stílust, sot, es nem lennek oda meg vissza, hogy ezt kell hallgatnom, de vegulis elviselnem, az o nagy napjuk.
2022. aug. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
76%
Csak a stílus kedvéért -szintén jó hanggal megáldva - elénekelném neked,hogy csak egy karc a fiamon, s az állkapcsom a nyakadon!
2022. aug. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
93%

Az Alvint mindig is bénának tartottam, vannak sokkal jobb magyar punk zenekarok. Ez a hülye kis dal vicces max 16 évesen, de amúgy ha komolyan ezt így a menyasszony elnyomná az esküvőn, az nagyon szánalmas lenne, és nem azért mert olyan hű de polgárpukkasztó, hanem mert kínos. De hát ha ez a szint, akkor ez van, kellenek ilyen egyszerű, feltűnési viszketegséges emberek is a világba.

Amúgy nem vagyok ellenére a vicces vagy laza dolgoknak esküvőn sem, én Ramones-ra vonultam be. De ez se nem vicces, se nem laza, inkább röhejes és izzadtság szagú. Amúgy sem bírom aki produkálja magát az esküvőjén, de hogy még pluszban ilyen primkó, lerágott csont, középszerű számot is ad elő, na az nagyon cringe.

2022. aug. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
80%

22.válaszadó vagyok,most kicsit komolyabban: tekintsünk el attól,hogy sokaknak lesz fura ez a dal, de! Oké,hogy jó a hangod,az nagyon jó,de elő is tudod majd adni ezt a számot? Vagy annyi lesz a koreográfia,hogy lötyögsz,és néha fenyegetően a vőlegényed felé lóbálsz valamit?

Szerintem ezt a számot előadni akkor nem égés,ha előtte mondasz pár mondatot a násznépnek,hogy ez egy viccesnek szánt előadás,ne vegyék komolyan,stb, aztán pedig kidolgozott, vicces koreográfiával előadod.

2022. aug. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy hangzik mintha már meg is csalt volna. Csak erősödött mikor végignéztem a videót. Ebben semmi vicces nincs. Kidobtok egy zsák pénzt és másnap érvénytelenítik a házasságot. De lehet pont ez a cél.
2022. aug. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

bba gondolj bele, hogy ma tetszik neked ez a dal, de az évek eltelnek, változik a gondolkodásmódod, benő a fejed lágya, kicsit talán igényesebb is leszel. És akkor az egész esküvődről, az egész lagziról ezt az egy részt fogod emlékedben megtartani, mert annyira szégyenled majd visszamenőlegesen magad, hogy az minden más emlékez elnyom majd.

Tiszteld meg leendő férjed, de saját magad is, hogy nem alézod meg magatokat sem ott a helyszínen, se visszamenőlegesen, amikor ez már csak egy nyomorult emlék lesz...

2022. aug. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!