Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most miért nem volt neki így jó?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért nem volt neki így jó?

Figyelt kérdés
Párommal már a hangulatban voltunk szex előtt, de amikor jött a pillanat hogy fel kell tenni a gumit, rájött hogy nincs nála több. Mondtam neki hogy nálam van (az én albérletemben voltunk), de az nem volt jó neki, pedig egyrészt nem is látta milyen fajta, másrészt egy márka azzal amit szokott venni (bár picit más típus). És inkább képes volt emiatt félbehagyni és így nem lett belőle semmi, nekem is elment a kedvem, de nem tudom mi a baja hiába kérdeztem... Tippek?

2023. márc. 14. 01:16
1 2
 11/12 Anonymuska válasza:
Lehet hogy ivott az asszonyka, esetleg valamivel megbántottad és bevágta a szokásos női hülyeségeket. De miért nem kérdezed meg tőle? Elvégre a csajod nem?🤔🤔
2023. márc. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Én vagyok a női fél egyébként 😅 és senki sem ivott, az fix:D
2023. márc. 19. 23:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!