Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most miért nem volt neki így jó?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért nem volt neki így jó?

Figyelt kérdés
Párommal már a hangulatban voltunk szex előtt, de amikor jött a pillanat hogy fel kell tenni a gumit, rájött hogy nincs nála több. Mondtam neki hogy nálam van (az én albérletemben voltunk), de az nem volt jó neki, pedig egyrészt nem is látta milyen fajta, másrészt egy márka azzal amit szokott venni (bár picit más típus). És inkább képes volt emiatt félbehagyni és így nem lett belőle semmi, nekem is elment a kedvem, de nem tudom mi a baja hiába kérdeztem... Tippek?

2023. márc. 14. 01:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Érthetetlen
2023. márc. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Hát! Biztos, hogy tíz pontos az illető?
2023. márc. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igazából ami értelmes magyarázat lenne talán, hogy csak a saját maga által vett gumiban bízik. De baszki, hónapok óta együtt vagyunk és egy elég népszerű márka. Plusz tudja hogy én sem akarnék gyereket, úgyhogy biztosan olyat vettem ami jó. Úgyhogy számomra is érthetetlen ez az egész szituáció.
2023. márc. 14. 01:33
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem lehet hogy paranoiás?
2023. márc. 14. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem bízik meg benned vagy mérges, hogy volt nálad gumi
2023. márc. 14. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Natsu18 ***** válasza:
88%
Lehet az volt a terve hogy most gumi nélkül és ezzel át húztad a terveket
2023. márc. 14. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Legalább leszophattad volna végig
2023. márc. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 NTBS ***** válasza:
89%
Gumi nélkül akarta.
2023. márc. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem kellett neki a gumi.
2023. márc. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#5 tudta hogy van nálam, mert korábban egy másik alkalommal is mondtam neki már és valójában miatta van csak nálam is, nem amolyan "megmaradt korábbról" darab.



Hát ha meg nélküle akarta akkor meg tudta jól, hogy abból nem lesz semmi, mert tisztán le lett kommunikálva hogy nagyon nem szeretnék gyereket (+ő sem) de a gyógyszer nálam sajna nem opció.

2023. márc. 15. 01:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!