Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha utálom az arrogáns, sznob...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha utálom az arrogáns, sznob csajokat, akkor az jó taktika lehet, hogy első randin direkt egy késdobáló lebujba viszem őket, így a sznobok egyből kiszűrődnek?

Figyelt kérdés
2 hete szombaton randiztam egy csajjal, gondoltam sok pénzt nem szánok rá így elsőre, elvittem a Faház Sörözőbe. Mikor odaértünk, a bejáratnál pont akkor ütötte ki az egyik alkesz a másikat, benn a szokásos cefreszag, na a csajnak kerekedett a szeme rendesen. Elég rövid randi volt, és utána a csaj eltünt. Azóta nem randiztam, de elsőre úgy tűnt ez egy jó módszer a sznob csajok kiszűrésére.

2023. márc. 13. 23:59
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

#9:

Lomizni nem voltam, de köszi az ötletet.😆 Lehet majd jófej leszek és a következő csajomnak szerzek onnan egy hűtőt.😂


#10

De hát te is itt vagy éjfél után birkucikám, feltűnik?

2023. márc. 14. 00:49
 12/23 Natsu18 ***** válasza:
86%

Szerintem ez nagyon gáz...

Gondolj bele el viszel egy normális csajt egy ilyen helyre mennyire fogja jól érezni magát?

Attól hogy nem tetszik neki hogy ölik egymást az emberek attól még nem sznob....

De ha olyan csajt akarsz fel szedni aki élvezi a kés dobáló helyedett miért nem onnan nézel ?

2023. márc. 14. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
86%
Ez csak egy szellemileg roggyant hülyegyerek, akinek az a legnagyobb öröme, hogy a szerencsétlen részeg ember rázoomolt az aszfaltra, miközben egy "felnőtt módon" izgalmas estéje is lehetett volna egy nőneművel. Nettó szánalom! Hány éves vagy, öcsém? 12??
2023. márc. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
84%

#13 - Tapasztalat: vannak ilyen nyomorékok minden életkorban.

Amúgy igen, szomorú, hogy neki más öröme nincs az életben.

2023. márc. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
81%
Csak úgy elárulom, hogy egy sznob csaj még csak igent se mondana neked egy randira... :D Szóval a módszer minden, csak nem jó.
2023. márc. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennek semmi köze a sznobsághoz. Én nem vagyok az, sőt, nem is szeretem, ha költenek a pasik, mert nem tudni mi lesz belőle és nem akarom, hogy szarul érezzék magukat, ha csalódnak. Én sem szívesen fizetek, ezért legtöbbször csak sétálni megyünk első alkalommal. Voltam pl. moziban is, ő vette a jegyet, én pedig a nasikat, szóval azt is megosztottuk.

Viszont soha, a közelébe nem mennék egy ilyen helynek, nem azért, mert olcsó, hanem mert félnék bemenni. Épeszű ember miért menne egy ilyen kocsmába? Max. azt hinném, hogy vagy el akar üldözni vagy te vagy alkesz.

Na mindegy. Szerintem ez csak puszta tahóság. Ha nem akartok pénzt költeni, azt máshogy is meg lehet oldani.

2023. márc. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Mint módszer, tutira működik :)


Bár szerintem ezzel nem csak a sznob csajokat riasztod el, hanem az átlagosan igényeseket is ;D

2023. márc. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha sznob valaki akkor azt pár perc beszélgetés után el tudod dönteni. Ha pedig kiderült ne vesztegesd az időd hogy elviszed őket bárhova is. Hiszen utálod őket nem? Maradj távol tőlük. Nagyon pici a buborék amiben élnek. Mondjuk statisztikailag kb 50-ből egy nő biztosan sznob.
2023. márc. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, itt vagy még ?

Vagy elijesztett, hogy a válaszok többsége kiszúrta mekkora lúzer vagy ? xD

2023. márc. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

#19

Ismerjük egymást, ne hari?

2023. márc. 14. 21:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!