Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori, hogy a nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy a nők kibeszélik, hogy a partnerük milyen szex közben?

Figyelt kérdés
Pl farokméret, hangok, nyögések, mennyire gyakori, hogy ezeket kibeszélik?

2023. márc. 13. 19:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36%
A nők mindig kibeszélik az ilyet. Már az egész város arról beszél mekkora farkam van.
2023. márc. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%

Én ilyennel még a baráti körömben nem találkoztam.


Kolléganőket már hallottam, hogy a dohányzóban kibeszélték egymás közt az aktuális kandúrbandit, aki végigment a fél tantestületen, hogy milyen.

Sajnos ott volt a tanári telefon is. Gyorsan befejeztem a telefonálást, és mentem is kifelé. Hányás. És ha valaki kételkedne, megerősítem: de, bizony, ez egy általános iskolában történt cca. 20 éve.

2023. márc. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
41%
Én mindent kibeszélek a barátnőimmel, szerintem semmi rossz nincs ebben. Az emberek szeretnek minden élményt megosztani, ezt is és jó, ha van, akivel ki lehet dumálni a szokásokat, stb. Szóval MINDENT elmondunk.
2023. márc. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%
Mindent kibeszélnek. Szóval ha gyorstüzelő vagy meg kicsi van azt pár nap múlva mindenki tudni fogja.
2023. márc. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Én soha,és egyik barátnőm se beszél nekem a pasijairól.
2023. márc. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%

Én nem beszélek ilyenekről, max azt mondom el legjobb barátnőmnek, hogy mit vettem és fogjuk közösen használni.

A méretéről meg pláne nem, senkinek nincs hozzá köze, még én se tudom mekkora neki, nem méregetjük, nem fontos.

2023. márc. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem felesleges tagadni, hogy beszélünk erről. Ugyan úgy, ahogy a férfiak is. Nem tudom, hogy miért kéne tabuként kezelni a szexet. Na nem random kolleganőkről van szó, össze szokott baráti tásaság vagyunk gimi óta.
2023. márc. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem is kibeszélik.

Az általános sulis dolgot nem értem, hogy ebben mi olyan hihetetlen?

Általánosban meg középsuliban is a tesi tanár kefélte a fél tanári kart, nyilván a jobbakat.

A 24 éves kezdő, egyébként menyasszonyt ugyan úgy nyomta, mint a már nagymama, már férjes igazgatónőt (aki egyébként baromi jól nézett ki).

2023. márc. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%
Ahol jól néz ki a tesitanár, ott nem csak a tanári kar van kezelve, hanem a diáklányok is😁
2023. márc. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%

Maradjunk annyiban, hogy nem egyformák a nők és pasik sem. VAn, aki szeret erről beszélni és van, akit nem érdekel. Nyilván akik az elsőbe tartoznak, azok ki fogják beszélni, de ez nem jelenti mindig, hogy mindenki tud róla és minden jött-mentnek továbbadják. De a közeli barátokkal igenis kibeszélem. De pasit is ismerek olyat, aki részletesen beszámol a barátainak, olyat is, aki semmi ilyesmit nem oszt meg.

Itt is látszik, hogy nem mindenki ilyen, csak nem kellene egymást osztani a különböző ízlésünk miatt.

2023. márc. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!