Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/férfiak! Ti kibeszélitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Ti kibeszélitek a csajokat?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy pl. haveroknak el szoktátok mondani, milyen volt egy csajjal, vagy ha bénázott, gáz szituációkat elmondjátok egymásnak és röhögtök rajta? Csak érdekelne, nem rosszból kérdem. Őszinte válaszokat várok :)

2021. dec. 22. 06:29
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Úristen mennyi privátot kaptam xdd

Mi van az emberekkel? Attól hogy feltettem egy ilyen kérdést nem jelenti azt hogy dugni akarok valakivel

2021. dec. 22. 06:46
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Itt barmilyen valaszra kepesek a megdugnalak uzenetet irni, szanalmas N
2021. dec. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Persze, hogy kibeszéljük. De nem röhögünk ki senkit, max a szituációt.
2021. dec. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Igen, de nem poénkodunk
2021. dec. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt már hogy beszélgettünk ilyen témákról, de inkább csak a kiemelkedő esetek jöttek szóba, pl hogy az egyik csaj kifejezetten imádta az orált, és nála a napi rutin része volt 2-3 alkalom is naponta. Vagy épp hogy egy másik csaj csak feküdt és várta a csodát...

Részletekbe menően nem szoktuk megbeszélni.

2021. dec. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen hihetetlen, de nem beszéljük ki olyan részletesen, mint a csajok. Csak nagyon felületesen, hogy isteni volt, vagy éppen unalmas kicsit.
2021. dec. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem.

Én ezt belső privátszférának tartom.Nem osztok meg ilyen részletesen semmit másokkal.

Hogy van vkim,meg esetleg képet megmutatok,általánosságokban beszéljek róla,az ok.Viszont hogy reszletekbemenően kitárgyaljak vkit,arra zeró esély van.

2021. dec. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
a barátnőm konkrét szexuális teljesítményét sosem beszéljük meg, az őt megelőző lányokat viszont nagyobb vonalakban igen
2021. dec. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez kor függő és érettség. 18 évesen, igen kibeszéltük. 30 évesen már tiszteletben tartjuk a másikat. Főleg, ha a barátom/haverom is ismeri. Ott már azt sem mondom el, hogy lefeküdtem vele.

Viszont, ha mondjuk egy egyéjszakás lenne, akit haverom biztos nem ismer és történik valami extrém. Azt lehet megosztjuk.

2021. dec. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ mennyire kötődnek érzelmileg az adott lányhoz. A párjukat, vagy azt akit szeretnek nem szokták részletesen kibeszélni. Az alkalmi hódításokat, kósza kalandokat igen - a kalanddal történő dicsekvésként.
2021. dec. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!