Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/férfiak! Ti kibeszélitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Ti kibeszélitek a csajokat?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy pl. haveroknak el szoktátok mondani, milyen volt egy csajjal, vagy ha bénázott, gáz szituációkat elmondjátok egymásnak és röhögtök rajta? Csak érdekelne, nem rosszból kérdem. Őszinte válaszokat várok :)

2021. dec. 22. 06:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%
Mi társaságunk nagyon részletesen beszámol a csajokról egymásnak.
2021. dec. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

A barátom azt mondja, ők nem szokták részletesen. Csak annyit, hogy kb jó volt-e. Tartós párkapcsolatot meg pláne nem, mert nem akarják, hogy a haverok a nőjükre ilyen kontextusban gondoljanak.

Egy esetben van, hogy tudnak részleteket a másik szexuális életéről; ha nincs vagy nagyon kevés a szex, mert akkor a pasi folyton panaszkodni fog a haveroknak. Az ilyet a háta mögött ki is szokták röhögni, hogy, "na ez is jól bevalasztott az asszonnyal".

Általánosságban szerintem a nők erről sokkal részletesebben beszélnek.

2021. dec. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Istvan485 ***** válasza:
100%
Az en titkom marad hogy kivel kefelek egy villanyszerelo!!!
2021. dec. 23. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
mindig úgy tartottam, hogy különb legyek más férfiaknál,akik kibeszélik nőket. én sosem. viszont több barátnőm is elmondta hogy csajok sokkal jobban kibeszélik a férfiakat, minden téren mint a férfiak a nőket. nők sokkal részletesebben beszámolnak akár minden szex esemény részleteiröl barátnöiknek mint a férfiak. na ezért jó ha öszinte nőkkel jár a férfi tudja mire számíthat. persze diszkrét nő még értékesebb,mint a szimplán öszinte pletyakfészekek
2021. dec. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
13 tudjuk : a váltóárrammal
2021. dec. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!