Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párok, akik eldöntöttétek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok, akik eldöntöttétek, hogy használtok játékszereket az ágyban. Hogyan kezdtetek neki?

Figyelt kérdés

Feleségemmel rendeltünk pár dolgot kicsit megfűszerezni az életet.

Rendeltünk bilincset és G-pont vibrátort. A bilincset már mindketten izgatottan várjuk, tudjuk is, hogy miket és hogyan fogunk csinálni már elsőre, sokat beszéltünk róla.

A G-pont vibrátort viszont "mert miért ne" alapon vettük. Ahogy böngésztük az oldalt, megláttuk, úgy voltunk vele, hogy kipróbáljuk, biztos jó lesz.


Hogyan kezdtétek el közösen bevezetni a vibrátort? Miket csináltatok? Nem használtunk még semmilyen vibráló dolgot, és feleségem eddig is csak a kezével/zuhanyrózsával kényeztette magát.


Tudom, most úgy tűnhetek, mint egy unatkozó tini, aki olvasni akar szaftos dolgokat, de igazából csak a kezdeti lépéseket akarom izgalmasabbá tenni, hogy eggyel rövidebb legyen a bénázós időszakunk vele.


Köszönöm, ha valaki válaszol!


2023. márc. 13. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok, várnék ötletet
2023. márc. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Párod biztosan tudja hogy kell a g pont vibrit. Mi rendeltünk,csak úgy spontán. Spontán is használjuk. Tuti dolgok születnek belőle.
2023. márc. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt ilyenek házasodnak....
2023. márc. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Legozni szoktunk.

10L

2023. márc. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kutyában oda teszi a vibrit a csiklohoz és sokkal intenzívebben élvez el.
2023. márc. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!