Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány, aki már most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki már most full eldöntötte a húszas éveiben, hogy nem kell neki senki még szexuálisan sem?

Figyelt kérdés

2022. okt. 12. 08:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Igen, úgy hívják őket hogy FEMCEL
2022. okt. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Én nem bírnám ki szex nélkül az tuti! 😅 L
2022. okt. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, az aszexuálisok (nem minden aszex szex-repulzív)
2022. okt. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Van


19 L

2022. okt. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Itt vagyok én, például. Lehet én vagyok rosszul összerakva, de nekem nincs igényem a szeretkezésre, vagy egy partnerre. A szexuális szükségleteimet tökéletesen meg tudom oldani egyedül is, nem kell hozzá egy másik személy.
2022. okt. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%

Amúgy bár én pasi vagyok, ugyanezt tapasztalom több nőismerősöm körében is, akikkel beszélünk ilyen dolgokról.

Megtanulnak jól maszturbálni, és igazából nem érdekli őket többé a férfiakkal való szexualitás, amiben lássuk be, rohadt sok csalódás is van.


Én harmincas férfiként az utóbbi években egyre inkább hasonlókat érzek. Ezért is járok egyre többet prostihoz, akiknek nem kell foglalkozni a kielégítésével. A nők között meg vannak barátaim, akikkel jól elvagyok, nem vágyom már megismerni a lelküket, küzdeni a meghódításukkal, elérni a kielégülésüket.

2022. okt. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%

A szex egy másik személyel az élet egyik fontos része.

Köszönöm. ::))

Nem ugyan az mint az onkielégítés szerintem.

A szex és az együttlét egy lánnyal az maga a menyorszag , bárcsak soha ne érne véget. ::))

Az érintése egyes testrészeknek, orális szex a mit imadok adni, vele beszélgetni vele aludni és ébredni fürödni , reggelit készíteni neki….

Sorolhatnám meg reggelig ….

2022. okt. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én 20+ szűz vagyok és azt mondanám hogy ez nem teljesen az én döntésem; mármint hogy adódik egyszer valaki akiért teljesen odavagyok és ő is értem. Ha ez nincs, én jól megleszek szeretkezés nélkül talán akármeddig.
2022. okt. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is bőven 20+ vagyok és szűz. Lett volna/lenne lehetőségem, de úgy vagyok vele, hogy amíg nem érzek maximális bizalmat és komoly érzelmeket, addig nem akarom. Nincsenek nagy elvárásaim sem, mégse találok senkit, mivel ez a hozzáállás (a környezetemben/eddigi tapasztalataim alapján) manapság nem dívik, minden rögtön és azonnal vagy legalábbis minél hamarabb kell. Innentől kezdve, ha úgy adódik, hogy nem találok senkit, én is teljesen jól elvagyok egyedül, ahogy már előttem is írták.
2022. okt. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk jó kérdés, hogy szűzként miért írogattok a szexualitás rovatba.
2022. okt. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!