Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha cuckold vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha cuckold vagyok?

Figyelt kérdés
19 évesen az minden vágyam, hogy a barátnőmet gangbangben láthassam, persze részt vegyek én is. Egyszer egy volt barátnőmmel egy éve összejött, se sajnos vele más téren nem jöttünk ki jól. Hogyan találhatok ehhez partnert?
2023. márc. 12. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a legtöbb nő benne van, csak el kell nyerni a bizalmukat.
2023. márc. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Cuckoltass
2023. márc. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kukkolj
2023. márc. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tehát bizalom alapú?
2023. márc. 12. 11:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Tisztelni kell 100%-ig a nőt.

Akkor nem lehet gond.

2023. márc. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez úgy volt hogy én vetettem fel a barátomnak. Tetszett neki is az ötlet de a barátnőim közül kevés lányt izgat úgyhogy nem biztos hogy csak a bizalmon múlik.
2023. márc. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, anno sok éve az akkori csajommal megszerveztük, életem legizgibb élménye azóta is, hiányzik is emiatt. :)
2023. márc. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha izgat az ilyen téma,akkor kövesd be a cuckold_hun twitter oldalát, nagyon jókat tesz ki
2023. márc. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!