Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Behatolás nélküli szex ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Behatolás nélküli szex ?

Figyelt kérdés

Férfiak


Ti benne lennének egy olyan kapcsolatban ahol nincs vaginális vagy análszex csak orál és kéz?



2023. márc. 10. 11:01
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

19


Ezen az oldalon név nélkül magas lovon lehet okoskodni is. Majd én aztán megmondom hogy csak ez van...



Attól hogy ő így érzi és ezt gondolja nincs vele baj, nem feltétlenül elkeseredett. Lehet teljesen normális élete.


Én arra voltam kíváncsi hogy kb mennyire elég ez egy férfinak.


Nagyon jól tudom hogy vannak akiknél ez kizáró ok és vannak akiknek ez nem akadály ha szeretik a nőt (igen, akármilyen hihetetlen ilyen is van)


Egyik válasszal sincs bajom de értelmetlennek és feleslegesnek tartom mikor valaki más nevében beszél és megmondja mi a "valóság" miközben mindenkinek más.

2023. márc. 10. 16:22
 22/33 A kérdező kommentje:

"fogalmuk sincs milyen ember vagyok." 😂😂😂😂


Te sértegetsz itt a nagy lovon és jössz az elméleteiddel pedig te se tudsz rólam semmit.


Tudom nehéz elfogadni hogy nem csak úgy vannak a dolgok ahogy te az elképzeled de egyszer ki kell nyitnod a szemed. Az emberek sokfélék, a vágyak is. Ha tetszik ha nem.

2023. márc. 11. 13:26
 23/33 anonim ***** válasza:
4%

Behatolás nélküli szex?

Hát az meg úgy mi a ferdefax? :O

Mert hogy szex az biztos nem, az tutifix! :P

2023. márc. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

24


Nézz utána mit takar a szex mert nem csak az ha bedugod.

2023. márc. 11. 13:31
 25/33 anonim ***** válasza:
14%

25 nézz utána mit takar a férfiak gatyája, és hogy annak milyen funkciói vannak.


De ha már megtanultad a Wikipédia használatát, akkor nyugodtan utananézhetsz mit jelent a vaginizmus, aszexualitás, fóbiák, abúziók, pszichoterápia, stb

2023. márc. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Neked is sérti az egódat hogy nem csak az van amit te elképzeltél?



Ez csak egy kérdés. Nincs fóbiám így amiket felsoroltál nem sok köze van semmihez.



Amúgy nagyon érdekes hogy még lehetett volna válaszolni egyszerűen (mint ahogy sokan mások) mégis felháborodva, okoskodva, sértegetve pattogtok itt.

2023. márc. 11. 13:41
 27/33 anonim ***** válasza:
14%
Azért pattogunk, mert az abnormalitást akarod eladni mint egy magasabb rendű létforma, pedig te nem intellektuális vagy hanem simán sérült.
2023. márc. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Semmit nem akarok eladni.

Attól még hogy neked ez nem tetszik nem lesz abnormális.


Egy szóval sem mondtam hogy intellektuális vagyok de nincs jogod sértegetni. Nem vagyok sérült. Ne csinálj úgy mintha ismernél.


Minden ember, kapcsolat, vágy más. Ezt el kell tudni fogadni. Nem csak az az egy dolog van amit te képviselsz.

2023. márc. 11. 13:49
 29/33 anonim ***** válasza:
0%
Igen, minden ember más. Vannak pszichopaták, vannak sorozatgyilkosok. Ők is emberek, vagy nem?!
2023. márc. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

Ha nem tudod értelmezni amit írtam az nem az én hibám.


A nagy felháborodást sem értem. Ez csak egy kérdés. Ha élőben találkozol egy ilyen nővel akkor meg sok sikert kívántok egymásnak a továbbiakban. Vagy őt is megalázod, sértegeted és szidod?

2023. márc. 11. 13:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!