Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha egy nő nagyon oda...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egy nő nagyon oda van értetek az ágyban az nektek pozitív, vagy olcsó hatása van?

Figyelt kérdés

Adott egy nő, akivel nincs kapcsolat de néha lefeküdtök egymással. Tehát van vonzalom.

És a nő mindig szeretkezés után még napokig néha megemlíti, hogy mennyire oda van értetek, hogy megbolondul tőletek, hogy mint egy drog annyira a függőtökké tud válni és soha senkivel nem volt olyan jó.


Nem rendszeres, de ha úgy van mindig kapható rá alkalmakkor, mert annyira oda van értetek szexuálisan és ennek mindig nagyon hangot is ad. De ti is vonzódtok hozzá. Kezdeményezni ő nem szokott, tehát ő nem előtte van "megbolondulva", inkább utána.


Vonzó lenne ha egy nő így istenítene titeket, tehát szívesen feküdnétek továbbra is le vele, vagy inkább kellemetlen és jobb lenne, ha nem írkálná még utána? Vagy őszintén ti ilyenekre magatokban hogyan reagálnátok?


Bocsi ha bugyuta a kérdés.


2023. márc. 8. 19:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha szívből szeretem azt a hölgyet, akkor boldog vagyok. Ha csak kihasználnám, akkor egy idő után szerintem zavarna és menekülnék előle.
2023. márc. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!