Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Velem van a baj, vagy ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, vagy ez normális dolog?

Figyelt kérdés

Voltam egy pasival, vagyis ezt így túlzás mondani, úgy volt, hogy lefekszünk. Ez most így nagyon rosszul hangozhat, de az egész előmenetelét a történetnek most nem szeretném kifejteni.

Szóval csókolóztunk, simogattuk egymást, vetkőztünk, ilyenek. Aztán egyszer csak éreztem, ahogyan belém dugja egy ujját (hogy kell ezt szépen mondani?). Igazából elég kellemetlen érzés volt, mind lélekben, mert vártlan volt, és kicsit megalázó ahogyan álltunk, neki egy ujja a puncimban és csak bámult, valamint fizikailag is kellemetlen érzés volt. Az az igazság, hogy még szűz vagyok, amit tudott is, bár kicsit rosszul fogadta. Szóval igen, az ujja bennem, és megjegyezte, hogy eléggé szűk vagyok, és ő így nem szeretne szexelni velem. Mondta, hogy elég ha csak leszopom, és akkor nem lesz semmi, mintha valamit én szúrtam volna el. Erre mondtam, hogy persze szívesen leszopom (legalábbis megpróbálom), de akkor ő is nyaljon engem, és akkor valószínű kitágulok és aktus is lehet. Elég rosszul éreztem magam, mivel neki nyilván kb az első csók óta állt, én meg ott álltam, hogy én még sajnos nem izgultam fel eléggé. Tudom, hogy vele kezdeni rossz döntés volt, de mással is lehet, hogy nem fogok elég gyorsan felizgulni, és tudom, hogy kell az előjáték, de nem tudom mi az elfogadott idő erre, és hogy magamat kéne valahogyan tágítanom, vagy hogyan? Nagyon kellemetlenül érint ez a helyzet, plusz az, hogy ő utana mondta, hogy akkor inkabb hagyjuk, és felöltözve elment. Úgy érzem, hogy itt így még az első szex előtt már valamit elszúrtam... 18 L/N



2023. márc. 7. 23:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelességem semmit csinálni csak azért mert neki áll főleg ha kellemetlenül érzed magad.


Amúgy meg nem egy elméjű ember ha csak úgy bedugja az ujját.

2023. márc. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnállak kedves kérdező, mindenképp próbálj meg túljutni ezen a kellemetlen helyzeten. És ne alázd meg magad többé senki miatt annyira, hogy nem vered jól orrba egy ilyen "sz'pj le" beszólás után. Innen is látszott, hogy ő csak "nyomott" volna egy jót és mivel látta, hogy veled nem tudna úgy bánni ahogy akar nem volt már türelme. Paraszt volt, türelmetlen és undorító. Mindenképp remélem, hogy találni fogsz egy normális férfit, aki tényleg figyelmes lesz.
2023. márc. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
71%
Tapasztalatlanok vagytok, de ő főként az volt. Fogalma nem volt mi történik. Nyilván ez egy kellemetlen élmény volt, nem érdemes erőltetni.
2023. márc. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

23-as


Nem lehet a tapasztalatlansagra fogni hogy feldúlták az ujját


Direkt volt élvezte és undorító

2023. márc. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
71%

Nyilván nem volt egy észlény a srác, ez egyértelmű. De a viselkedése egész biztosan nem ellened irányult, inkább fogalma sem volt mit tegyen, és ezt hallotta a haveroktól, vagy látta a "tévében". Kerüld el őt, de megsértődni rá a saját erőd pazarlása. Akivel a testbeszédetek nem passzol, nem értitek a másik mit miért csinál, azzal nem éri meg közösködni.

23-as voltam.

2023. márc. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

"Kerüld el őt, de megsértődni rá a saját erőd pazarlása"


Inkább nagyon messziről kerüld és felejtsd el.

2023. márc. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!