Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális dolog hogy 3 napot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog hogy 3 napot nem bírok ki szex nékül?

Figyelt kérdés
3 nap után minden bajom van már csak arra tudok gondolni szinte, hogy mikor ér haza a párom mert heti 3-4napot külön töltünk. Ez szex mania vagy normális dolog? Önkielégíteni nem szoktam,de másra nemtudok gondolni csak a puncira ilyenkor. 30F
2023. febr. 28. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Nálam is ugyanez a helyzet:)


N

2023. febr. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Normális.

Majd 20 év múlva már nem lesz ilyen " gondod"...🤣

2023. febr. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális. Utoljára mondjuk tinikoromban volt ilyen, mikor barátnőmmel fősulisok voltunk. Ő másik városban így csak hétvégén tudtunk találkozni. Pénteken már együtt voltunk, szex, aztán szombaton is és ha belefért még vasárnap délelőtt, vagy délután mielőtt indulnia kellett akkor is. Volt olyan szombat, hogy reggel is szex, nap közben elvoltunk, közös program, este megint szex. Később volt olyan barátnőm akivel távolság miatt tudunk csak hétvégente találkozni, kb. ugyanez. A különbség talán annyi, hogy én bizony kivertem ha nagyon kívántam, ami naponta, kétnaponta meg is esett. Ezek után nem mondanám, hogy kóros vagy vagy szexmániás. Csak dolgoznak a hormonok, és szexelni meg jó, ha van kivel és vele különösen jó akkor persze, hogy kívánod ha nincs veled.

Ha jófej, küldd neked szexi képet, hogy legyen mire kirántani. :)

2023. febr. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Normális, hogy 17 éve nem szexeltem?
2023. febr. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az beteges már
2023. febr. 28. 10:37
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
30 évesen teljesen normális! Egészséges a hormonrendszered, csak így tovább! :)
2023. febr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Normális dolog.
2023. febr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!