Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Velem van a baj, vagy ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, vagy ez normális dolog?

Figyelt kérdés

Voltam egy pasival, vagyis ezt így túlzás mondani, úgy volt, hogy lefekszünk. Ez most így nagyon rosszul hangozhat, de az egész előmenetelét a történetnek most nem szeretném kifejteni.

Szóval csókolóztunk, simogattuk egymást, vetkőztünk, ilyenek. Aztán egyszer csak éreztem, ahogyan belém dugja egy ujját (hogy kell ezt szépen mondani?). Igazából elég kellemetlen érzés volt, mind lélekben, mert vártlan volt, és kicsit megalázó ahogyan álltunk, neki egy ujja a puncimban és csak bámult, valamint fizikailag is kellemetlen érzés volt. Az az igazság, hogy még szűz vagyok, amit tudott is, bár kicsit rosszul fogadta. Szóval igen, az ujja bennem, és megjegyezte, hogy eléggé szűk vagyok, és ő így nem szeretne szexelni velem. Mondta, hogy elég ha csak leszopom, és akkor nem lesz semmi, mintha valamit én szúrtam volna el. Erre mondtam, hogy persze szívesen leszopom (legalábbis megpróbálom), de akkor ő is nyaljon engem, és akkor valószínű kitágulok és aktus is lehet. Elég rosszul éreztem magam, mivel neki nyilván kb az első csók óta állt, én meg ott álltam, hogy én még sajnos nem izgultam fel eléggé. Tudom, hogy vele kezdeni rossz döntés volt, de mással is lehet, hogy nem fogok elég gyorsan felizgulni, és tudom, hogy kell az előjáték, de nem tudom mi az elfogadott idő erre, és hogy magamat kéne valahogyan tágítanom, vagy hogyan? Nagyon kellemetlenül érint ez a helyzet, plusz az, hogy ő utana mondta, hogy akkor inkabb hagyjuk, és felöltözve elment. Úgy érzem, hogy itt így még az első szex előtt már valamit elszúrtam... 18 L/N



2023. márc. 7. 23:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Ővele volt baj.
2023. márc. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%

Ezzel a pasival ne torodj tobbet!

Egyaltalan o hany eves?


Inkabb orulne neki hogy meg szuz vagy. Ennek sok fiu orulne. Mar a normalisabbak.

Egyebkent meg teljesen normalis hogy szuzen szuk vagy, emiatt ne erezd magad rosszul egy barom miatt!


Es igen kell az elojatek, nem is rogton benyulnia kellett volna, illetve turelmesnek kellene lennie egy lanynak az elso par alkalom nem a legkenyelmesebb erzes.

Inkabb keress egy olyan fiut aki ertekel.

Mert ez csak bedurcizott mert nem dughatott meg az elso alkalommal ugy ahogy o akart!

Ne pazarold a szuzesseged ilyen fiura!

Hidd el! Tartogasd olyannak aki megerdemli! De az nem o!!

2023. márc. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%

Nem szúrtál el semmit. Ő volt egy agyhalott tirpák.

Egy érintetlen lánnyal úgy kell bánni mint a hímestojással és nem úgy mint egy bowling golyóval hogy bemelegités nélkül beledugjuk az ujjunkat 🙄

Igazi balf*szt sikerült kifognod de egy olyan méreteset amiket szezon közben vétek lenne már visszaengedni emberek közé. Lehet jobb lett volna ha lapáttal agyonvered a küszöbön 🤷‍♂️

2023. márc. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
78%
Ha ez igaz, akkor sikerült kifognod egy hatalmas tahót. Ha jobb élményre vársz, keress meg!
2023. márc. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Nem veled volt a baj. Hosszabb előjáték kellene, meg nem elsőre betenni. Egy két alkalommal inkább csak kezet javaslok, és amikor úgy érzed hogy már kellemes és vágysz továbblépni, akkor. Aki meg nem tudja kivárni veled az nem érdemel meg. Ebből a szempontból pl én szerencsés vagyok, mert igaz hogy elég sokáig vártam arra akivel le is feküdtem először (meg nyilván utána is), de nagyon figyelmes volt. Tapasztalt volt már, de teljes mértékben vigyázott rám és igazából nem siettetett semmit, nem haragudott meg amikor nem voltam kész valamire, szimplán kivárta. Remélem téged is összehoz az élet valakivel aki nem tahó. :)
2023. márc. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%
Ffival kezdj ne kisfiúkkal....
2023. márc. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb tapasztalt férfit keress...
2023. márc. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem veled van a baj.
2023. márc. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
94%

Uh hat ha tenyleg igy volt a srac egy idiota. Erdekes lenne tudni mennnyi idosek vagytok.

Nem veled van a baj, ne add oda barkinek, meg kell adni a modjat. Sok elojatek, simogatas. Ettol biztosan benedvesedsz es kitagulsz.

2023. márc. 8. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Az nem előjáték, ha állva bedugja az ujját egy szűz lánynak. Erre nem kellett vna beindulnod csak az ő csökevényes fejében. Szerencse, h nem vele veszítetted el. Varj ezzel arra a valakire, aki kellőképpen értékelni tudja majd, h vele szeretnéd elveszíteni, és ennek megfelelően bánik a testeddel, és a lelkeddel.😀
2023. márc. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!