Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm jobban szeret a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm jobban szeret a természetben szexelni mint a lakásban, szerintetek miért nem komfortos neki a lakás?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel lassan 1 éve vagyunk egy pár, nyár elején jöttünk össze, és rengeteget szerelmeskedtünk a természetben, december január februárban alig buktunk össze, de most h jobb idők vannak és megint lehet kirándulni megint megszaporodtak az együttléteink.


Szerintetek nem érzi jól magát a lakásban? Mivel tehetném otthonosabbá, aki szintén jobban szereti a természetet, miért?


2023. márc. 3. 23:38
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mi nem az ösvény mellet szoktuk, kicsit bentebb megyünk. Nem látott meg meg senki, és nekem ez így jó. De szerintem a pároknak is inkább az erdő ami bejön és nem a potenciális nézőközönség. De valahogy nekem az ágy puhaság jobban bejön, meg most kicsit hidegnek értem még az időt h levetkőzzek
2023. márc. 5. 00:25
 12/15 anonim ***** válasza:
Gondolom, már őt is megkérdezted!? Mit mond erre? Szerintem szereti a veszélyes, izgató pillanatokat. Amúgy én is a szabad ég alatt veszítettem el a szüzességemet a barátnőmmel egyszerre. Élményem; leégett a seggem.
2023. márc. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Igen, a természet illata, a látványa, az h mindig kirándulásával kötjük össze, különleges.


A lakásban ellenben élünk, a napi rutin helye, nem különleges.


Szeretném neki konfortossá tenni, h boldog legyen. Illetve valahogy most nincs olyan meleg h legyen kedvem levetkőzni az erdőben.

2023. márc. 18. 23:00
 14/15 anonim ***** válasza:

Próbáld meg "átalakítani a teret".

Oltsd le a villanyt, kapcsolj valami lágy zenét, gyújts egy füstölőt vagy néhány illatos gyertyát (valami olyan illatot, amit szeret). Lehet egy láva lámpa (azt jó előre be kell kapcsolni) vagy csak egyszerűen néhány jobb fajta gyertya.

Tedd különlegessé Neki. Ettől garantáltan jobban fogja érezni magát.

Éreztesd Vele, hogy Ő különleges, hogy értékes számodra. Megéri neked az erőfeszítést hogy ilyen kis romantikus estét összehozz Neki.

2023. márc. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#6-os, #7-es, #14-es vagyok. Ha nem egyből ráugrassz, hanem adsz neki esetleg egy masszázst, vagy akár csak simán összebújtok simogatod kicsit ezek a fentiekkel együtt mind meghozhatják a kedvét.

Ezeknek a kis jóleső dolgoknak mind ugyanaz a lényege, hogy érezze hogy Ő fontos a Te számodra.

2023. márc. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!