Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok, akik szőrösek vagytok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, akik szőrösek vagytok. Teljesen komfortos nektek levetkőzni így mások előtt?

Figyelt kérdés
Régen mindig figyeltem rá, hogy strand előtt, vagy ha olyan helyre megyünk, legyek rövidre vágva ( hónalj, mell, fan) mostanában már egyre kevésbé,de ha ilyen helyzet van mindig lefut a fejemben hogy mit szólnak hozzá ha látnak. Volt ilyen nektek is, vagy rögtön komfortos volt?
2022. máj. 15. 10:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, nem vagyok pasi, de az emberek azért tisztában vannak vele, hogy a testre szőr is nő. Teljesen normális, ne érez ezért rosszul magad.

Azzal pedig, hogy valakinek tetszik-e vagy sem, ne foglalkozz, úgy sem tudsz mindenkinek megfelelni!

(Én pl. kifejezetten szexinek találom a szőrös testet és rosszul vagyok a csupasz férfiaktól.)

Érezd jól magad, ne törődj senkivel!

2022. máj. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha az idegenekre gondolsz, akkor megnyugtatlak, nem fognak szólni semmit sem. Te sem botránkozol meg, ha valakinek szőrös a hónalja vagy a mellkasa, nem?


Viszont ha pl. ismerősökkel vagy családdal mész strandra, akikkel egész nap együtt vagy, beszélgetsz akkor lehet, hogy valaki beszól, de nem kell komolyan venni. Szőrös vagy csupasz, egyiket sem kell szégyellni.


Meg azért ha pl. random 10 férfit veszünk a strandról, biztos lesz köztük szőrös is meg csupasz is.

2022. máj. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is hasonló a helyzet, mint amit leírtál. Tini koromban uszoda, fürdő előtt általában leborotváltam, manapság meg már simán megyek szőrösen is, persze azért karban van tartva :D De úgy veszem észre, hogy a haverok körében is egyre többen szőrösek ebből a korosztályból. 23F
2022. máj. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán, mert olyan helyen is szőrösebb vagyok, ahol mások nem igazán.
2022. máj. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Simán levetkőzöm szőrösen is mások előtt.

Én a hónaljjal kapcoslatban érzem leginkább, hogy sokak szerint le kellene vágni, de nem fogok más kedvéért szőrteleníteni.

2022. máj. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt vettem észre (amúgy heteró vagyok), hogy a korosztályomban, sőt, még fiatalabbaknál is gyakoribb a szőrös hónalj és nem csinalnak belőle gondot.
2022. máj. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én szőrös vagyok és egyáltalán nem zavar.
2022. máj. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelte ki mit szól. Szörösen érzem jól magam
2022. máj. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon vetkőzöm mások előtt, de nem zavar. Az se, ha a nő szőrös alul, és hónaljban. Viszont a combon már zavaró.
2022. máj. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én nagyon szőrös vagyok,engem zavar.Ha olyan alkalom adódik,hogy strand,vagy ha látszódik,akkor előtte mindig leborotváltam,de nekem borotválva is látszik,hogy alapból erős a szőröm van,szóval így is,úgy is kaptam már megjegyzést rá.
2022. máj. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!